Oświadczenie Zarządu AD Polska

23 lipca 2004, 0:00

Szanowni Państwo,

We czwartek 22 lipca 2004r. w godzinach popołudniowych, w magazynie samochodowych części zamiennych hurtowni motoryzacyjnej AD Stachura w Krakowie (ul. Makuszyńskiego 24) wybuchł pożar.
W wyniku sprawnie przeprowadzonej akcji Straży Pożarnej nikt z pracowników Firmy nie odniósł obrażeń. Przyczyny pożaru ustali specjalnie powołana komisja.


Informujemy, że spaleniu uległ jedynie magazyn z częściami zamiennymi objęty polisą ubezpieczeniową.
Pełną dokumentację, sprzęt komputerowy, środki transportu i nową część biurową zdołano uratować.
Zapewniamy, że zaistniała sytuacja nie ma wpływu na stabilność oraz kondycję ogólnopolskiej struktury Autodistribution Polska.


W piątek (23.07) AD Polska, jako jednolita i spójna struktura dystrybucyjna, powołała Sztab Kryzysowy.
Jego zadaniem jest wypracowanie efektywnych procedur zapewniających ciągłość dystrybucji i współpracy z Partnerami handlowymi. Pełne zaangażowanie Zarządu AD Polska, pracowników AD Stachura oraz wszystkich hurtowni partnerskich AD sprawia, że moralne i materialne skutki zdarzenia są minimalizowane.


Chcemy powiadomić i uspokoić Kontrahentów, że ewentualne problemy logistyczne zostaną natychmiast rozwiązane. Klientów Firmy AD Stachura przepraszamy za mogące pojawić się okresowe niedogodności.


Pragniemy serdecznie podziękować osobom, które pracą i moralnym wsparciem dają wyraz swojej solidarności z zespołem AD Stachura.Lucjan Kolbusz
Prezes Zarządu
AD Polska  

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!