Nowe produkty do motocykli i quadów od NGK

25 stycznia 2019, 14:13

Dystrybutorzy aftermarketowi oraz warsztaty mogą zamawiać oferowane przez producenta elementy układu zapłonowego i fajki do świec zapłonowych przejęte z rynku OE do motocykli oraz quadów.

Firma NGK w ramach marki NGK Ignition Parts wprowadziła do oferty pięć nowych nasadek świec (tzw. fajek) do kluczowych zastosowań w jednośladach marki KTM, Rotax i Husqvarna oraz w quadach. Jednocześnie elementy te są uniwersalnymi zamiennikami do wielu małych silników oraz jednostek napędowych łodzi. Tym samym mogą z nich korzystać klienci aftermaketowi z kilku segmentów.

Od dziesięciu lat po raz pierwszy na aftermarkecie zostały zaoferowane fajki przejęte bezpośrednio z asortymentu dostarczanego przez NGK SPARK PLUG na montaż fabryczny.

W zależności od konstrukcji układu zapłonowego nasadki świec (tzw. “fajki”) łączą świece zapłonowe z przewodami zapłonowymi. Pięć nowych fajek NGK SPARK PLUG EUROPE nadaje się do świec zapłonowych z izolatorem o średnicy 9 mm. Mają one konstrukcję prostą lub kątową. Podobnie jak inne nasadki świec z oferty aftermarketowej również pięć nowych referencji jest produkowanych przez NGK w Japonii.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

biker, 25 stycznia 2019, 16:45 4 0

może zamiast usuwać komentarze, poprawcie tytuł.

Odpowiedz

Kamil, 28 stycznia 2019, 8:10 0 0

Tytuł nie dotyczy treści artykułu...

Odpowiedz