Johnson Controls na targach Automechanika 2018

15 września 2018, 15:17

Na targach Automechanika we Frankfurcie, firma Johnson Controls zaprezentował nową ofertę usług i szkoleń dla warsztatów.

Udoskonalona platforma Varta Partner Portal zawiera informacje, narzędzia i instrukcje montażu do nawet 98% pojazdów obecnych na rynku. Na stronie Varty są nowe szkolenia multimedialne dla mechaników w dziedzinie technologii akumulatorowych. Ponadto firma wprowadza nowy akumulator do pojazdów ciężarowych wyposażony w innowacyjną technologię wydłużającą żywotność i zmniejszającą ryzyko nieplanowanych przestojów. Nowy produkt przeznaczony jest do pojazdów wyposażonych w nowoczesne funkcje takie, jak klimatyzacja postojowa.

– Ta nowa technologia akumulatorowa przeznaczona do pojazdów ciężarowych stanowi optymalne rozwiązanie zwiększające możliwości kierowców, menedżerów floty oraz firm logistycznych – mówi Ulrich Eich, VP EMEA w firmie Johnson Controls Power Solutions.

Wymagania konsumentów dotyczące wydajności i bezpieczeństwa samochodów nieustannie rosną. Oznacza to, że pojazdy muszą spełniać szereg wymogów z zakresu najnowszych technologii, co wymaga nieustannej obserwacji oraz kontroli serwisowych zapewniających ich prawidłowe działanie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Ponadto coraz więcej pojazdów wyposażonych jest w system Start-Stop, a ogólny poziom zaawansowania komponentów elektrycznych wciąż rośnie. Do osiągnięcia kompleksowości usług w odniesieniu do wszystkich zaawansowanych akumulatorów niezbędna jest fachowa wiedza.

– Co trzeci pojazd jest dziś wyposażony w system Start-Stop i powinien być serwisowany pod tym kątem. W związku z tym warsztaty potrzebują wsparcia, żeby sobie radzić z nieustanie zmieniającymi się rozwiązaniami technologicznymi i technicznymi. Akumulator jest kluczowym elementem układu elektrycznego pojazdu, dlatego chcemy odpowiednio wyposażyć naszych partnerów, żeby byli przygotowani na czekające ich wyzwania. – mówi Eich.

W obliczu tych zmian VARTA będzie oferować usługi dla warsztatów oraz wsparcie w zakresie obsługi klienta. Rozbudowany VARTA Partner Portal 2.0 zawierający nowe samouczki online, a także informacje na temat większej liczby pojazdów ma być pomocny dla pracowników serwisowych. Oferta obejmuje również zaktualizowany program diagnostyki prewencyjnej oraz powiązane szkolenia multimedialne i usługi uwzględniające potrzeby mechaników.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!