Nowe oblicze Delphi na targach Automechanika

15 września 2018, 13:56

Firma Delphi Technologies wybrała targi Automechanika Frankfurt, aby zaprezentować swoją nową strategię dla rynku części zamiennych, powstałą po oddzieleniu spółki od Delphi Automotive w grudniu 2017 roku.

– Biorąc pod uwagę ostatnie 100 lat, obecnie nasza branża doświadcza zmian zachodzących w najszybszym tempie – powiedział Alex Ashmore, prezes ds. rynku części zamiennych Delphi Technologies.

– Jako czołowy producent OE doskonale rozumiemy nowe technologie, które już wkrótce pojawią się w warsztatach samochodowych; a jest to tylko jedna strona medalu. Motoryzacyjny rynek części zamiennych ma własny plan przyśpieszenia technologicznego z aktualizacjami i informacjami w chmurze, kompleksowymi systemami diagnostycznymi i wieloma innymi rozwiązaniami. Zmiany te dzieją się właśnie teraz i dotyczą nas wszystkich. To najbardziej fascynujący okres dla pracowników tej branży. – dodaje.

Pod koniec ubiegłego roku, firma przyjęła nazwę Delphi Technologies, po wydzieleniu kluczowych pionów zajmujących się układami napędowymi i rynkiem części zamiennych z Delphi Automotive, obecnie Aptiv. Szerokie portfolio technologiczne z uwzględnieniem układów wtrysku paliwa, układów napędów elektrycznych oraz systemów sterujących w samochodach osobowych i użytkowych konwencjonalnych, zelektryzowanych i w pełni elektrycznych pomaga czołowym światowym producentom samochodów wytwarzać pojazdy bezpieczniejsze dla środowiska, bardziej niezawodne i wydajne.

 – Bezpośrednia bliskość i stały dostęp do technologii OE przekłada się na naszą głęboką wiedzę fachową, której wartość poznało już wielu klientów rynku części zamiennych. Udany program serwisowania silników Diesla jest obecnie wdrażany w odniesieniu do systemów GDi, jednego z najszybciej rozwijających się obszarów obsługi zaawansowanej technologii na niezależnym rynku części zamiennych. Jako dostawca OE rozumiemy poważne wyzwania związane z serwisowaniem systemu pracującego pod wysokim ciśnieniem i wytwarzanym z wykorzystaniem tolerancji stosowanych w przemyśle lotniczym. Skutkuje to koniecznością zastosowania specjalnych systemów diagnostycznych i napraw oraz części wykorzystania najwyższej jakości zapewniających sprawną i skuteczną naprawę. Warsztaty współpracujące z Delphi Technologies mogą zapewnić sobie dodatkowe źródło dochodu i szybki wzrost w tym dynamicznym sektorze. – wyjaśnia Ashmore.

– Warsztaty samochodowe otrzymają części Delphi Technologies dokładnie tej samej marki, co elementy instalowane na linii produkcyjnej OE. Jest to teraz jedna firma bazująca na głębokim zrozumieniu technologii pojazdów, która przyczynia się do sukcesu swoich klientów. – kończy swą wypowiedź Ashmore.

Osoby odwiedzające stoisko C12 w hali 4.0 mogły zobaczyć sporo nowoczesnych technologii i porozmawiać o nich ze specjalistami Delphi Technologies. Obok elementów układu GDi i nowych narzędzi diagnostycznych, firma zaprezentowała przykłady elektryfikacji bazującej na napięciu 48V, stanowiącej szybko rozwijający się obszar. Mniej kompleksowe, ale równie znaczące są nowości w gamie zawieszenie i układów kierowniczych, które firma również przybliżyła podczas tegorocznych targów.

– Wielu dostawców uważa, że jakość produktu jest postrzegana jedynie przez produkt znajdujący się wewnątrz opakowania. Naszym zdaniem ważne jest również budowanie najwyższej jakości relacji z klientem. Relacja ta opiera się na dostarczeniu wszystkiego, czego potrzebują nasi klienci, aby odnieść sukces, począwszy od narzędzi diagnostycznych po szkolenia i wsparcie techniczne. Jesteśmy dumni z tego, że znamy potrzeby czyniące prawdziwą różnicę dla naszych klientów i wraz z wprowadzeniem na rynek kolejnych produktów będziemy mogli jeszcze lepiej dostosować naszą ofertę do ich oczekiwań. – mówi Jean-Francois Bouveyron, wiceprezes ds. rynku części zamiennych EMEA.

– Wiemy jak cenny jest czas mechanika i jak wiele problemów sprawia niemożność ukończenia naprawy za jednym razem. Zatem, w naszym „opakowaniu” umieściliśmy wszystkie niezbędne elementy do wykonania szybkiego i sprawnego serwisu. Nasza oferta skonstruowana jest tak, by uwzględniać punkt widzenia klienta. – mówi Bouveyron.

Pozostałe nowości, które zostały zaprezentowane przez Delphi Technologies podczas zbliżających się targów:

  • Regeneracja i naprawa najnowszej generacji technologii wtrysku oleju napędowego, w tym naprawa wtryskiwaczy C4i.
  • Rozszerzona oferta części dedykowanych do układów zarządzania silnikiem w połączeniu ze znacznymi ulepszeniami co do zakresu działania czujników.
  • Nowości w gamie zawieszenia i układów kierowniczych, obejmujące pełne wsparcie i wszystkie niezbędne części pasujące przy pierwszym montażu, a także nowy, rozbudowany katalog.
  • Nowe narzędzie diagnostyczne OBD oferujące bezproblemową, szybką i intuicyjną diagnostykę podstawowych systemów samochodu dla wielu marek i modeli.

Targi Automechanika we Frankfurcie odbyły się od 11 do 15 września. Stoisko Delphi Technologies znajdowało się w hali 4.0, stoisko C12.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!