DENSO na targach Automechanika 2018

15 września 2018, 16:03

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych Automechanika we Frankfurcie DENSO zaprezentowało swoje produkty i technologie. Gościem specjalnym DENSO był Mike Conway.

Odbywające się co dwa lata we Frankfurcie targi Automechanika są najważniejszym międzynarodowym wydarzeniem dla liderów branży motoryzacyjnej, dealerów i warsztatów, znakomitą okazją, aby spotkać się i porozmawiać o przyszłości usług motoryzacyjnych. W 2016 r. na Automechanice zaprezentowało się prawie 5000 wystawców, których odwiedziło 133000 gości ze 170 krajów.

Podczas targów premierę miało nowe, kompleksowe i przyjazne dla użytkowników narzędzie do diagnostyki pojazdów – e-Videns. Jest to urządzenie wyposażone w unikalne oprogramowanie, które umożliwia użytkownikowi – w czterech prostych krokach – zwiększyć wydajność warsztatu i przejrzystość podejmowanych działań. e-Videns zapewnia między innymi możliwość sprawdzenia stanu technicznego pojazdu (jest to pierwsza tego typu technologia na świecie).

W sobotę 15 września gościem specjalnym DENSO był Mike Conway, gwiazda sponsorowanego przez DENSO zespołu rajdowego TOYOTA GAZOO, który świętował niedawno zwycięstwo w 24-godzinnym wyścigu Le Mans podczas trzeciej rundy Mistrzostw Świata FIA.

Europejski zespół sprzedażowy DENSO, specjaliści ds. produktów i specjaliści techniczni byli codziennie dostępni, aby odpowiedzieć na pytania i podzielić się wiedzą na temat szerokiej oferty części firmy DENSO. Odwiedzający mogli również skorzystać ze specjalnych, interaktywnych ekranów z informacjami o produktach oraz rozwiązać quizy.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.denso-am.pl lub u lokalnego przedstawiciela DENSO.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!