Relacja z Dnia Otwartego Profix 2018

, 17 maja 2018, 14:47

Warszawska firma Profix obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia działalności na polskim rynku. Z tej okazji, w Serocku, zorganizowano spotkanie, na którym można było zapoznać się z całym asortymentem dostępnym w ofercie producenta i dystrybutora narzędzi.

Coroczne spotkanie

Profix oferuje narzędzia dla wielu branż, w tym przeznaczone dla warsztatów naprawiających pojazdy. Dzień Otwarty Profix każdego roku gromadzi największych detalicznych i hurtowych dystrybutorów narzędzi, elektronarzędzi i artykułów BHP. Spotkanie daje możliwość poznania nowości, skorzystania z licznych ofert specjalnych. Jest też swoistego rodzaju platformą wymiany informacji, skonfrontowania założeń biznesowych z opiniami i spostrzeżeniami podmiotów działających w branży narzędziowej. Jest okazją do licznych formalnych i mniej formalnych rozmów, podzielenia się uwagami o produktach, a także zasugerowania potrzeb rynkowych. Dla organizatorów spotkania niesie możliwość wsłuchania się w głosy najważniejszych partnerów handlowych.

– Dni Otwarte Profix to już tradycja. Na stale wpisana w terminarz wszystkich, którzy tworzą polski rynek narzędzi. Formuła spotkań to efekt naszych wieloletnich doświadczeń. Dzięki nim proponujemy naszym klientom możliwość połączenia pracy z chwilą wytchnienia. Umiejętnie łączymy przyjemne z pożytecznym. Nasze Dni Otwarte to coś więcej niż tradycyjna prezentacja produktowa połączona z możliwością składania zamówień. Jak widać po frekwencji również w kwestii spotkań biznesowych oferujemy nowatorskie, interesujące dla klientów rozwiązania – mówi Joanna Woźniak, dyrektor marketingu Profix.

Na powierzchni 750 metrów kwadratowych zaprezentowano ofertę produktową marek własnych Profix. Swoje stoiska mieli także najwięksi dostawcy: Stanley Black & Decker, Fiskars, Tesa i Action Can. Dominującą część powierzchni wystawienniczej zajęły produkty Proline, Tryton i Lahti Pro. Zaprezentowano ich blisko trzy tysiące. Każdy z nich można było dokładnie obejrzeć, poznać zasadę działania oraz uzyskać dodatkowe informacje techniczne.

Dzień Otwarty PROFIX to także szereg specjalnych ofert handlowych dla uczestników spotkania. Przez cały czas istniała możliwość składania deklaracji zakupowych. Z tej okazji skorzystała znaczna część firm. Te, które zadeklarowały najwyższą wartość zamówień otrzymały specjalne bonifikaty, vouchery oraz inne pakiety produktowe.

25 lat Profix

Jubileusz 25-lecia działalności na rynku stał się tematem przewodnim tegorocznego Dnia Otwartego Profix. W tym roku w imprezie uczestniczyła rekordowa liczba gości. Obchody jubileuszu rozpoczęła konferencja biznesowa, która stała się okazją do przedpremierowego pokazu filmu podsumowującego 25 lat historii Profix oraz prezentującego najważniejsze zasady biznesowe, którymi w swych działaniach kieruje się firma.

Krzysztof Sobieraj i Mirosław Cichecki w swoich, krótkich wystąpieniach podziękowali za liczne przybycie oraz za długoletnią współpracę, wytrwałość, wspólne pokonywanie przeszkód i budowanie nowoczesnych przedsiębiorstw działających w ramach polskiej branży narzędziowej.

Następnie na scenie pojawił się Emilian Kamiński, znany aktor i jednocześnie właściciel warszawskiego Teatru Kamienica, który prowadzi własny biznes oparty o sztukę. W swoim wystąpieniu skupił się na opisowym przedstawieniu cech, które powinny charakteryzować odpowiedzialny biznes. Mówił o m.in. zaufaniu, partnerstwie, intuicji, rzemiośle, rodzinie, pomaganiu innym.

Uroczysta gala

Najbardziej uroczysty charakter miała wieczorna część spotkania. Obchodzony w tym roku jubileusz 25-lecia działalności na rynku stał się dobrą okazją do podsumowań oraz podziękowań dla wszystkich, którzy mają swój wkład w budowę sukcesu rynkowego marek własnych Profix. Najważniejsi partnerzy handlowi Profix otrzymali wybite specjalnie na tegoroczny Dzień Otwarty medale pamiątkowe. Tradycyjnie wręczono także statuetki PROLION 2018. Nagradzani są nimi partnerzy handlowi, którzy w ostatnim roku w sposób szczególny przyczynili się do rozwoju współpracy. Z okazji jubileuszu przyznano także statuetki SUPER PROLION 25 lat.

Gala Profix stała się także okazją do wsparcia organizacji pozarządowych. We współpracy z Fundacją Radia Zet przez cały dzień licytowano liczne przedmioty pochodzące od znanych sportowców i artystów. Kask Ireneusza Sikory wylicytowano za ponad 6000 złotych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także reprodukcje najlepiej rozpoznawalnych obrazów malarstwa europejskiego wykonane techniką haftu komputerowego przez Tomasza Gałka z działu logowania Profix. Zebrano łącznie ponad 43 tysiące złotych. Wszystkie środki przeznaczone zostaną na pomoc podopiecznym Fundacji.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Aaaa, 17 maja 2018, 19:16 0 0

Czemu nigdzie nie pisze o wynikach konkursu w Gordonie ?

Odpowiedz