Myjnie samoobsługowe WashTec

2 maja 2018, 0:37

Dokładniejsze mycie i nabłyszczanie przynoszące zyski – tak w skrócie można podsumować korzyści wynikające z zakupu myjni samoobsługowych WashTec.      

JetWash

Od wielu lat nazwa JetWash oznacza zindywidualizowaną samoobsługowe rozwiązania mycia najwyższej jakości. Grupa WashTec oferuje odpowiednie rozwiązania samoobsługowe przeznaczone dla każdej lokalizacji i charakteryzuje się najnowocześniejszą technologią oraz najwyższą jakością materiałów i jakością wykonania. Charakterystyczna jest duża różnorodność programów i łatwość obsługi dla użytkowników samoobsługowych myjni.

WashTec opiera się na koncepcji SelfTecs – mycia i polerowania w jednym kroku. SelfTecs, produkt czyszczący i pielęgnacyjny do stosowania w samoobsługowych myjniach samochodowych, oparty jest na unikalnym środku do ochrony lakieru z „efektem naprawy”. Lakiery samochodowe są nie tylko uszczelnione, ale również przetworzone, co jestem sporym wyzwaniem dla środków czyszczących i pielęgnacyjnych, dlatego nasze rozwiązanie  wypełniając mikro-zadrapania powierzchni, nadaje jej nowy połysk. Ponadto SelfTecs, dedykowany produkt do systemów samoobsługowych, ma również doskonały efekt czyszczenia, a dzięki tej koncepcji, produkt WashTec sprawia, że samodzielne mycie staje się szczególnie łatwe dla klienta. Mycie i polerowanie jest możliwe dzięki zastosowaniu chemii SelfTecs w jednym programie, co sprawia, że czyszczenie pojazdu zamyka się w trzech krokach: wstępne umycie, umycie z nabłyszczeniem, spłukanie.

Operatorzy wciąż mają do wyboru dwie opcje wyposażenia swoich myjni samoobsługowych: tradycyjny program pianowy za pomocą szczotki z pianą i dodatkowym programem woskowania. Albo użycia wyłącznie z programu SelfTecs z wykorzystaniem szczotki z pianą, co oznacza, że użytkownik zawsze zyska efekt Wash & Repair.

Pod względem efektu połysku i ochrony SelfTecs odróżnia się od konwencjonalnych programów do woskowania, dzięki czemu operatorzy mają możliwość oferowania wysokiej jakości programów, przy niewielkim wzroście uśrednionej ceny mycia, co przełoży się na zadowolenie klientów. SelfTecs można również uzupełnić dodatkowym programem PowerFoam. Wówczas z wykorzystaniem oddzielnej lancy wytwarzany jest bardzo obszerny płaszcz piany, pod którym następuje rozpuszczanie warstwy brudu. Z jednej strony klienci myjni cieszą się z wizualnego efektu pokrycia pianą swojego pojazdu, a z drugiej strony zwiększają się obroty operatorów, ponieważ przeciętny klient może dłużej myć swój samochód.

Ważne: systemy JetWash można wyposażyć aż do ośmiu opcji programowych samoobsługowego mycia i pielęgnacji pojazdów. Dla pełnej wygody operatora myjni, który nadzoruje poziom dostępnych środków czyszczących, WashTec dopasował kolorystykę oznaczeń pojemników na chemię do oznaczeń odpowiednich produktów AUWA, które uzupełniają gamę rozwiązań myjni samoobsługowych. W zakresie strony wizualnej i komfortu użytkownika, operatorzy 2-3 stanowiskowych myjni mają kilka wariantów: Classic, Premium oraz pełne wykonanie ze stali nierdzewnej. Dzięki temu posiadacze myjni WashTec będą jeszcze bardziej wyróżniać się na tle konkurencji. Długości oraz ciężar lanc i szczotek naszego systemu samoobsługowego zostały zredukowane, co w znacznym stopniu ułatwia korzystanie z myjni, zwiększając przy tym komfort użytkowników oraz podnosząc atrakcyjność obiektu.

Dla jednostanowiskowych myjni, oferujemy produkt WashMaster, zawierający nie tylko sześć podstawowych programów mycia i pielęgnacji, ale także umożliwiający elastyczne rozwiązania płatności za pomocą monet, kart transponderowych lub kodów. Atrakcyjny design „CARWASH” zwraca uwagę i intryguje przyciągając użytkowników, którzy mogą przekonać się o doskonałych parametrach WashMastera.

Oznaczenia kolorystyczne każdej opcji umożliwiają również łatwą i intuicyjną obsługę: użytkownicy szybko orientują się w ich znaczeniu, co pozwala na szybkie i wygodne mycie. Dzięki innowacyjnej koncepcji, w której akcesoria mycia zostały dopasowane kolorystycznie do odpowiedniego programu, klient na pierwszy rzut oka widzi, która szczotka lub lanca pasuje do wybranego programu samoobsługowego.

Niezależnie czy chodzi o kompaktowe i niedrogie rozwiązanie WashMaster, rozwiązanie kontenerowe czy system wielostanowiskowy,  JetWash zawiera komponenty najwyższej jakości, takie jak odporne na działanie chemii zawory elektromagnetyczne z wewnętrznymi elementami ze stali nierdzewnej i plastikowe obudowy. O ich jakości przekonuje – podobnie jak w pozostałych komponentach – długa żywotność i niskie wymagania konserwacyjne. Jeśli jednak zdarzy się że któryś element wymagał będzie wymiany, wszystkie podzespoły są łatwo dostępne i modułowo wymienne. Dla zmniejszenia kosztów eksploatacji, oferujemy opcjonalnie dla systemów JetWash, falownik który umożliwia regulację pracy pompy, indywidualnie dostosowując ciśnienie i ilość wody dla każdego programu. Pompa wysokociśnieniowa działa więc znacznie wydajniej niż przy mechanicznym dławieniu, co znacznie obniża koszty mediów , w tym także energii elektrycznej.

Zapraszamy do kontaktu:
WashTec Polska Sp. z o.o. | ul. Sienna 73 | 00-833 Warszawa
tel.: +48 782 402 999 | mail: biuro@washtec.de
www.washtec-polska.pl

Artykuł sponsorowany WashTec

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!