Katalog IC_Technika za 2,73 zł dziennie

11 maja 2010, 0:00

Za 2,73 zł dziennie można stać się posiadaczem katalogu IC_Technika. Można również otrzymać go za darmo w powiązaniu z promocyjnym programem inwestycyjnym jeśli jest się zrzeszonym w sieci Perfect Service, Q-Service, Auto Crew bądź w Bosch Service i jeśli zadeklaruje się udział w programie inwestycyjnym o wartości urządzeń powyżej 6600zł. Klienci niezrzeszeni w wymienionych sieciach powinni zapytać swojego opiekuna o specjalną ofertę.

Inter Cars IC_Technika wykorzystuje techniczną bazę danych Vivid (Vivid Automotive Data & Media BV). Wszystkie instrukcje łączą w sobie tekst z rysunkami i zdjęciami (faktyczna liczba to ponad 45.000 i stale rośnie). Wyszukiwanie polega na wpisaniu modelu lub kodu silnika – to wystarczy, by otrzymać wszelkie modele i typy, które pasują do podanych kryteriów.

W ciągu kilku miesięcy od ukazania się nowego modelu samochodu na rynku dodawane są okresy między przeglądami oraz dane szczegółowe. Zawarte w IC_Technika dane posiadają w pełni ustandaryzowane schematy oraz informacje pomocnicze, a większość komponentów elektronicznych oprócz objaśnień tekstowych zawiera kolorowe zdjęcia i rysunki. Program obsługuje również kody błędów producenta oraz EOBD.

Więcej informacji na temat promocji u Przedstawicieli Handlowych w filiach IC oraz na stronie http://www.intercars.com.pl/?id=293

Infolinia IC jest dostępna w godzinach od 8:00 do 16:00 pod nr 0 801 80 20 20.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!