Odwiedź stoisko Janmor na targach TTM

28 marca 2018, 23:13

Firma Janmor jest polskim producentem cewek i kabli zapłonowych do pojazdów  osobowych, ciężarowych oraz nietypowych. Z jej ofertą będą mogli zapoznać się uczestnicy Targów Techniki Motoryzacyjnej, które odbędą się już w przyszły czwartek w Poznaniu.

Baza produktów Janmor zapewnia pokrycie 30 tys. modeli pojazdów jeżdżących po drogach Europy. Podczas targów TTM, przedstawiciele firmy zaprezentują przekrój oferty, w której z pewnością wyróżniać się będą trzy nowe linie produktów do niestandardowych zastosowań – RetroLine, ForkLine i MotoLine.

Janmor, dla wygody klientów, wprowadził charakterystyczną identyfikację wizualną dla różnych wariantów przewodów i cewek zapłonowych ze swojej oferty. RetroLine to linia dedykowana pojazdom zabytkowym. Producent w procesie tworzenia przewodów dobiera komponenty o kształcie jak najbardziej zbliżonym do oryginalnej wiązki. Dzięki temu wpasowują się one w wygląd osprzętu zabytkowych silników i są w stanie służyć przez długie lata, dzięki odporności na proces starzenia.

Produkty z linii ForkLine to asortyment dedykowany wózkom widłowym, który stanowi ważny element oferty producenta. Linia MotoLine to z kolei przewody i cewki do motocykli, skuterów oraz quadów.

Wspomniane grupy produktów to tylko część oferty Janmor przeznaczona dla pojazdów nietypowych. Oferta ta jest w zasadzie nieograniczona, gdyż firma realizuje zamówienia na przewody wszelkiego typu – w zakresie kształtu, użytych surowców, a nawet koloru. Pabianicki producent od lat z powodzeniem dostarcza m.in. przewody dla aut poddanych tuningowi.

– Jeżeli otrzymamy odpowiedni wzór od klienta, jesteśmy w stanie zrobić niemal wszystko. Nie mamy skatalogowanego produktu, ale jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. – mówi dyrektor handlowy firmy Janmor, Tomasz Chromiński..

Flagowym elementem oferty Janmor jest linia PROLINE. Są to przewody zapłonowe w izolacjach i osłonach silikonowych z rdzeniem typu Wire Wound lub Copper Core. Te pierwsze cechuje niski opór elektryczny (5,6 kΩ/m) oraz doskonały poziom tłumienia impulsów elektromagnetycznych, natomiast drugie, znakomita jakość iskry przy praktycznie zerowych stratach prądu.

W ofercie Janmor, każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby poszukujące produktów dobrej jakości w niskiej cenie powinna zainteresować linia przewodów EcoLine. Także tu dostępne są produkty z różnymi typami rdzeni: kevlarowym lub miedzianym.

Stoisko firmy Janmor na targach TTM 2018 będzie miało numer 28 i znadjzie się w pawilonie 8a.

Artykuł sponsorowany Janmor

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!