Dunlop po raz kolejny zagra dla WOŚP

10 stycznia 2018, 13:59

Brytyjska marka oponiarska drugi rok z rzędu weźmie udział w MotoOrkiestrze, największej charytatywnej imprezie motoryzacyjnej, organizowanej w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Uczestnicy, którzy 14 stycznia pojawią się na warszawskim Bemowie, będę mogli m.in. spotkać się ze wspieranym przez Dunlopa ubiegłorocznym wicemistrzem Polski w motocrossie w klasie MX85 – Olafem Włodarczykiem. Ponadto, będzie można wziąć udział w licytacjach przekazanych przez markę gadżetów, a dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji i pomoże w leczeniu noworodków.

Nie lada gratka czeka na fanów motoryzacji, którzy w drugą niedzielę stycznia pojawią się na Autodromie Bemowo. Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatora – Automobilklub Polski – nie zabraknie tradycyjnej już parady samochodów ulicami Warszawy, a także spotkań z czołowymi zawodnikami sportów motorowych, m.in. Kajetanem Kajetanowiczem, Krzysztofem Hołowczycem oraz Filipem Nivette. Do tego zaszczytnego grona ma szansę dołączyć także Olaf Włodarczyk, młody zawodnik ekipy Wójcik FHP YART Racing Team, wspierany przez Dunlopa, który mimo 11 lat może się już pochwalić licznymi osiągnięciami w motocrossie. Olaf jest uznawany za wschodzącą polską gwiazdę tej dyscypliny sportu.

Osoby, które chciałyby dodatkowo wspomóc działalność WOŚP mogą wziąć udział w licytacjach gadżetów motoryzacyjnych, sygnowanych logo Dunlopa. Z pewnością będą one idealnym dopełnieniem stylowego wyglądu kierowcy, lubiącego sportowy charakter jazdy, z którego słyną też produkty brytyjskiej marki oponiarskiej.

– Ogromnie się cieszymy, że po raz kolejny możemy zagrać wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i pomóc najmłodszym podopiecznym fundacji. Myślę, że każdy z nas wielokrotnie już się przekonał, że zarówno w życiu, na drodze, jak i w sporcie warto działać razem, bo w ten sposób można osiągnąć zdecydowanie więcej. Wierzę, że dzięki zaangażowaniu nas wszystkich uda się pobić kolejny rekord – powiedziała Aleksandra Sobotka, Menedżer ds. opon motocyklowych Polska i Ukraina.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!