Champion wchodzi na rynek części zamiennych z nowymi produktami

13 grudnia 2017, 12:34

Federal-Mogul Motorparts wprowadza rozszerzoną gamę produktów Champion,
w tym części hamulcowe, oświetlenie, filtry, wycieraczki oraz produkty zapłonowe.

Należąca do Federal-Mogul Motorparts marka Champion rozszerza ofertę. Obecnie w jej skład wchodzą żarówki, filtry, wycieraczki, produkty zapłonowe i hamulcowe o jakości OE. Poza portfolio, Champion wprowadził programy sprzedaży detalicznej, które można adaptować do potrzeb sprzedawców części zamiennych na dowolnym rynku.

– W swojej historii Champion pomaga rozwijać motoryzacyjne pasje klientów, dając im w zamian wysokie osiągi, niezawodność i wartość w każdym produkcie – powiedział Massimiliano Milani, Product and Marketing Director na region EMEA z Federal-Mogul Motorparts. – Takie same korzyści są teraz dostępne w kilku najszybciej rosnących kategoriach usług serwisowych i mogą być dopasowane do wymagań każdego kanału dystrybucji i partnera biznesowego.

Oferta Champion obejmuje produkty hamulcowe (klocki, tarcze i zestawy Maxi-Kit do hamulców bębnowych), oświetlenie (żarówki ksenonowe i halogenowe, sygnalizacyjne i wewnętrzne), filtry (powietrza, kabinowe, oleju i paliwa), wycieraczki (seria Aerovantage, Easyvision i Rainy Day) oraz produkty zapłonowe (świece zapłonowe Champion, świece żarowe, cewki zapłonowe, zestawy przewodów zapłonowych oraz urządzania sterujące pracą świec żarowych).

Oferta produktów Champion jest wspierana przez kilka nowych aplikacji, materiałów technicznych i promocyjnych oraz komunikowana do klientów branżowych i kierowców. Marka posiada również zaktualizowaną stronę internetową. Na www.championautoparts.eu znajdują się: wyszukiwarka produktów z różnych kategorii, lokalizator sklepów, porady techniczne, wskazówki montażu, opisy rozwiązań problemów technicznych. Dystrybutorzy, sprzedawcy i mechanicy mogą uzyskać dostęp do dodatkowych materiałów technicznych, uczestnicząc w interaktywnych szkoleniach Champion na bezpłatnym portalu edukacyjnym www.fmcampus.eu.

Sprzedawcy części zamiennych mają dostęp do ekspozytora sklepowego Champion, umożliwiającego promocję do pięciu kategorii produktów.

– Nowa oferta Champion to więcej niż dziesiątki atrakcyjnych produktów – to w pełni zintegrowana platforma biznesowa, która ma pomóc naszym partnerom zwiększyć udziały w rynku i zyskać satysfakcję klientów przy wsparciu jednej z najlepszych marek motoryzacyjnych – powiedział Milani. – Od produktu w opakowaniu po informacje w sklepie i na stronie internetowej, które wspierają decyzję zakupową, Champion ponownie definiuje doświadczenie końcowego użytkownika – podobnie jak ma to miejsce przez ponad sto lat na pozycji lidera branży.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

blacha, 13 grudnia 2017, 16:58 0 -1

o boże... robi się drugi magnet mareli

Odpowiedz

Anonim, 13 grudnia 2017, 20:40 1 0

ciekawe kto robi dla nich klocki i tarcze, czy to nie przypadkiem kolejne małe rączki pakowały

Odpowiedz

Marian, 14 grudnia 2017, 14:34 1 0

Klocki są robione w fabrykach w Europie, tych samych w których powstają klocki OE Ferodo z tego co wiem

Odpowiedz

Rysiek, 15 grudnia 2017, 13:58 0 0

Co to jest OE Ferodo ?

Odpowiedz

Egon Olsen, 14 grudnia 2017, 8:18 0 -1

"Jakoś OE" i "Made in Germany" kluczem do sukcesu;-)

Odpowiedz