Zleć wycenę regeneracji przekładni kierowniczej online

7 listopada 2017, 10:29

Firma Lauber przygotowała nową stronę internetową, za pomocą której klienci mogą wygodnie i szybko zlecić wycenę usługi regeneracji przekładni kierowniczej.

Internet jest dzisiaj podstawowym źródłem informacji. Liczne badania pokazują, że klienci poszukujący produktów lub usług (także tych związanych z obsługą i naprawą samochodów) w pierwszej kolejności szukają informacji na ich temat za pomocą wyszukiwarki Google, która zdecydowanie zdominowała ten rynek.

Firma Lauber, która w ostatnich miesiącach kładzie większy nacisk na promowanie usługi regeneracji przekładni kierowniczych, przygotowała specjalną stronę z formularzem do zlecenia wyceny tej usługi. Wystarczy, że klient w formularzu napisze z jakiego modelu samochodu przekładnię kierowniczą chciałby zregenerować, a przedstawiciel Laubera skontaktuje się z nim i przedstawi mu ofertę.

Ceny usługi regeneracji przekładni kierowniczych w Lauber zaczynają się już od 400 zł netto. Natomiast cała usługa może być wykonana już w czasie 48 godzin roboczych. Aby przyśpieszyć proces, Lauber na swój kosz zamawia kuriera, który odbierze od klienta przekładnie do regeneracji, a później odeślę ją pod wskazany adres. Oczywiście klient może także przekazać przekładnię do regeneracji poprzez najbliższą filię Inter Cars.

Akcja regeneracja oferuje klientom regenerację przekładni kierowniczej ze wspomaganiem już od 400PLN netto.

Po szczegółowe informacje prosimy dzwonić pod nr telefonu 59 848 11 36 lub pisać na regeneracja@lauber.pl

Artykuł sponsorowany Lauber

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!