Zleć wycenę regeneracji przekładni kierowniczej online

, 7 listopada 2017, 10:29

Firma Lauber przygotowała nową stronę internetową, za pomocą której klienci mogą wygodnie i szybko zlecić wycenę usługi regeneracji przekładni kierowniczej.

Internet jest dzisiaj podstawowym źródłem informacji. Liczne badania pokazują, że klienci poszukujący produktów lub usług (także tych związanych z obsługą i naprawą samochodów) w pierwszej kolejności szukają informacji na ich temat za pomocą wyszukiwarki Google, która zdecydowanie zdominowała ten rynek.

Firma Lauber, która w ostatnich miesiącach kładzie większy nacisk na promowanie usługi regeneracji przekładni kierowniczych, przygotowała specjalną stronę z formularzem do zlecenia wyceny tej usługi. Wystarczy, że klient w formularzu napisze z jakiego modelu samochodu przekładnię kierowniczą chciałby zregenerować, a przedstawiciel Laubera skontaktuje się z nim i przedstawi mu ofertę.

Ceny usługi regeneracji przekładni kierowniczych w Lauber zaczynają się już od 400 zł netto. Natomiast cała usługa może być wykonana już w czasie 48 godzin roboczych. Aby przyśpieszyć proces, Lauber na swój kosz zamawia kuriera, który odbierze od klienta przekładnie do regeneracji, a później odeślę ją pod wskazany adres. Oczywiście klient może także przekazać przekładnię do regeneracji poprzez najbliższą filię Inter Cars.

Nowa strona internetowa znajduje się pod adresem:

www.regeneracja.lauber.pl

Akcja regeneracja oferuje klientom regenerację przekładni kierowniczej ze wspomaganiem już od 400PLN netto.

Po szczegółowe informacje prosimy dzwonić pod nr telefonu 59 848 11 36 lub pisać na regeneracja@lauber.pl

Artykuł sponsorowany Lauber

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!