Valvoline wprowadza na rynek MultiSpray WD

13 maja 2004, 0:00

Pod koniec maja 2004 firma Valvoline wprowadza na rynek Valvoline MultiSpray WD. Produkt, był dotąd znany jako Valvoline 1299 WD Fluid.
Firma zachowa dotychczasową formułę produktu zmieniając jego nazwę i wygląd opakowania tak by lepiej podkreślało wielozadaniowość tego preparatu.
Valvoline MultiSpray WD jest wszechstronnym środkiem smarno-antykorozyjnym stosowanym w motoryzacji, gospodarstwie domowym, przemyśle i żeglarstwie. Jednocześnie czyści, smaruje i zabezpiecza wszystkie metale przed rdzą i korozją.
W okresie promocyjnej sprzedaży, która potrwa od końca maja do wyczerpania zapasów opakowań promocyjnych, powiększono opakowanie by zaoferować klientom więcej możliwości zastosowań w tej samej cenie. Nowy Valvoline MultiSpray WD będzie oferowany w aerozolach 400ml zamiast dotychczasowych 300ml. Dzięki temu klienci dostaną 25% produktu gratis.
Na wprowadzenie produktu na rynek firma oferuje sklepom i warsztatom stojak reklamowy zawierający 12 aerozoli MultiSpray WD. Stojak podkreśla nowy i ulepszony wizerunek produktu i ma za zadanie zwiększyć świadomość marki wśród klientów. Reklamowy stojak wraz z promocyjną ofertą “25% gratis” z pewnością przyczyni się do zwiększenia sprzedaży aerozoli MultiSpray WD. Dodatkowo punkty sprzedaży biorące udział w promocji zostaną wyposażone w pakiet materiałów reklamowych zawierający plakaty i zawieszki na półkę.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!