Nowe szkolenia i filmy od Federal-Mogul Motorparts

28 września 2017, 16:03

Federal-Mogul Motorparts przygotował nowe szkolenia dotyczące układów zapłonowych BERU i Champion oraz filmy instruktażowe na temat uszczelnień olejowych i montażu śrub głowicowych Payen.

Nowe materiały są dostępne w języku polskim na bezpłatnej platformie techniczno-szkoleniowej F-M Campus (www.fmcampus.eu). Nowością są trzy szkolenia na temat układów zapłonowych. Na mechaników i pasjonatów motoryzacji czekają sesje: wprowadzająca, podstawowa oraz dotyczącą diagnostyki zapłonu. Poza wyjaśnieniem roli, budowy i najważniejszych funkcji układu zapłonowego, ze szkoleń dowiemy się więcej na temat materiałów, procesów produkcyjnych oraz metod kontroli jakości produktów zapłonowych. Każdemu tematowi towarzyszą animacje i rysunki techniczne, a szkolenia kończy test sprawdzający.

Na platformie edukacyjnej Federal-Mogul Motorparts pojawiły się również nowe filmy instruktażowe, dostępne także na kanale F-M Campus na portalu YouTube. Materiały w wersji z polskim lektorem dotyczą uszczelnień olejowych PTFE oraz montażu śrub głowicowych firmy Payen.

– F-M Campus to doskonałe miejsce zarówno dla pasjonatów motoryzacji jak również osób zawodowo zajmujących się serwisowaniem pojazdów – wyjaśnia Marijn Staal, European Trade Marketing & Technical Services Manager z Federal-Mogul Motorparts EMEA. – Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych ma dzisiaj duże znaczenie i stąd nasza chęć dzielenia się wiedzą z klientami. Od początku 2016 roku liczba użytkowników portalu F-M Campus wzrosła o 37 procent. Po dodaniu na stronę sześciu nowych modułów szkoleniowych test końcowy zaliczyły i certyfikat otrzymały 9263 osoby. – dodaje.

Aby korzystać z bezpłatnych materiałów techniczno-szkoleniowych należy założyć konto użytkownika na platformie www.fmcampus.eu. Więcej informacji o szkoleniach i produktach pod bezpłatnym numerem infolinii technicznej Federal-Mogul Motorparts 00 800 33 33 72 56 (obsługa w języku polskim).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!