Nowy katalog MAHLE 2004 (artykuł przygotował Marek Koło)

21 kwietnia 2004, 0:00

Przed 50-ciu laty przebieg samochodu ponad 100.000 km był nie lada wyczynem, i z tej też okazji, szczęśliwi posiadacze takich pojazdów byli nagradzani przez ich producentów pozłacanymi zegarkami ręcznymi.
Od nowoczesnych samochodów wymaga się zdecydowanie więcej. Mimo znacznego wzrostu mocy silnika, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa, zmniejszeniu poziomu hałasu oraz emisji szkodliwych gazów spalinowych , współczesne silniki są o wiele bardziej wydajne, niezawodne i długowieczne od ich poprzedników.
Kiedy przeprowadzamy naprawę częściową, bądź naprawę główną silnika, po jej zakończeniu, pojazd znowu powinien poruszać się, tak jak z nowym silnikiem.
Warunkiem tego jest zdecydowanie fachowa praca oraz zastosowanie tylko najlepszych części silnikowych.
Optymalne części zamienne są to części, które zostały specjalnie do danego typu silnika zaprojektowane i wyprodukowane, według najostrzejszych wymagań stawianych przez producentów silników i w końcu znalazły zastosowanie na linii produkcyjnej.
Powinny to być części dostępne na rynku części zamiennych, które są absolutnie identycznej jakości z jakością wyposażenia oryginalnego.
Dokładnie takie części MAHLE Original są zawarte w nowym katalogu MAHLE 2004, który od dziesięcioleci służy każdemu fachowcowi , jako niezbędny poradnik i narzędzie w codziennej pracy przy naprawach silników.
Katalog w sześciu językach – niemiecki, angielski, francuski, włoski , hiszpański, także arabski, zawiera obok wielu podstawowych informacji, bardzo cenne wskazówki i zalecenia montażowe, ponieważ tłoki MAHLE Original są oferowane nie tylko w seryjnych, standardowych rozmiarach, ale także specjalnie do napraw silników, w nadwymiarach, oczywiście o jakości wyposażenia oryginalnego.
Podane w katalogu tłoki o średnicach od 38 mm do 160 mm oraz odpowiednie tuleje oraz zestawy tłok-cylinder, są sercem silników spalinowych każdego rodzaju, mających zastosowanie w motocyklach, samochodach osobowych, transporterach, samochodach ciężarowych, maszynach rolniczych oraz budowlanych, a także w silnikach stacjonarnych.
Znalezienie potrzebnych do naprawy części, w nowym ponad tysiąc stronicowym katalogu Mahle 2004 nie nastręcza żadnych kłopotów.
Program części zamiennych w nowym katalogu Mahle uporządkowany alfabetycznie według producentów pojazdów oraz dodatkowo według średnicy tłoków, silników jak i numerów katalogowych Mahle, ułatwia wyszukiwanie i daje w przypadku wątpliwości, jednoznaczną, ostateczną odpowiedź. ]1[
Nowy katalog MAHLE 2004 tłoki, cylindry, zestawy został już wydany w formie książkowej i w niedługim czasie także na CD-ROM, a także będzie dostępny na stronie internetowej www.mahle-aftermarket.com  w formie pliku do ściągnięcia.
Uwaga: uzupełnieniem programu części zamiennych MAHLE Original, są także inne katalogi już dostępne w formie książkowej:
Pierścienie tłokowe Mahle 2004
Panewki silnikowe Mahle 2004
Nowe katalogi Mahle 2004 są dostępne u autoryzowanych, polskich dystrybutorów części MAHLE Original.

Kontakt:
MAHLE Motorenteile GmbH 
e-mail: mkolo@ipgate.pl
www.mahle-aftermarket.com

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!