Zimmermann – pełna oferta klocków hamulcowych

31 marca 2009, 0:00

Zimmermann wprowadził do wolnej sprzedaży klocki hamulcowe. Firma proponuje swoim klientom klocki hamulcowe odporne na bardzo wysokie temperatury. Bazując na wiedzy zdobytej w rajdach samochodowych, firma może zaoferować bezpieczny produkt w jakości OE.

Klocki hamulcowe Zimmermann doskonale współpracują z tarczami standardowymi jak również z tarczami z serii Zimmermann Sport oraz Zimmermann Formula Z.

Optymalnie dobrane materiały o niskim współczynniku przewodnictwa ciepła gwarantują wysoką wytrzymałość zarówno w sporcie jak i codziennym użytkowaniu. Wszystkie klocki hamulcowe Zimmermann zostały zatwierdzone do użytku na drogach publicznych oraz ściśle spełniają normy ECE-R90.

Więcej informacji na stronie internetowej www.otto-zimmermann.pl oraz u przedstawiciela firmy.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Nowe tarcze sportowe Zimmermann
Nowe tarcze sportowe Zimmermann

Firma Otto Zimmermann wprowadziła do produkcji nowe lakierowane sportowe tarcze hamulcowe. Sportowe tarcze Zimmermann do BMW, Jaguara, Hyundaia Sportowa linia zawiera tarcze wentylowane między innymi do nowego BMW serii 5 (F10/F11) z silnikami 525d, 528i, 530d, 530dxDrive, 535d, 535i oraz do najnowszego BMW serii M 550d xDrive. Pojawiły się również tarcze do Jaguara S-Type oraz […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 2 kwietnia 2009, 0:00 0 0

Bardzo to ciekawe - spełnia wymagania ECE-R90 i gwarantuje wysoką wytrzymałość w sporcie. Ktoś tu chyba nie do końca jest świadom czym różni się klocek spełniający normy ECE-R90 od klocka sportowego.

Odpowiedz

Anonim, 10 kwietnia 2009, 0:00 0 0

właśnie norma R90 określa ja bardzo "sportowy" jest to klocek :))))

Odpowiedz