Ferdinand Bilstein na targach ProfiAuto Show 2017

, 5 czerwca 2017, 9:59

Wszystkie części do wszystkich samochodów – tak w skrócie można podsumować ofertę grupy Ferdinand Bilstein, zaprezentowaną na targach ProfiAuto Show.

– Dzięki ofercie marek zrzeszonych w ramach naszej grupy jesteśmy w stanie dostarczać części do wszystkich układów pojazdu. Co więcej, asortyment naszych marek wzajemnie się uzupełnia. – powiedział Jarosław Pazdan z firmy febi.

Szczególnie promowaną na stoisku nowością była nowa wyszukiwarka części partsfinder bilstein group, która miała swoją premierę 1 czerwca b.r.

– Wyszukiwarka łączy wszystkie marki dostępne w ramach grupy, daje dostęp do ponad 45 000 produktów. Przyjazną użytkownikowi cechą programu jest dotarcie do wyniku w maksymalnie trzech krokach, bez względu na wybraną metodę wyszukiwania.” – dodał Jarosław Pazdan.

Więcej informacji na temat wyszukiwarki partsfinder bilstein group można znaleźć tutaj.

Ciekawą propozycją febi, również eksponowaną na stoisku są elastyczne przeguby wałów napędowych. Jest to stosunkowo niewielka grupa elementów, stosowana w pojazdach z napędem na tył lub na wszystkie koła. Elastyczne przeguby łączą poszczególne elementy wału napędowego. Produkt dostarczany oferowany przez febi pochodzi od producenta pierwszomontażowego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!