Wyszukiwarka części partsfinder bilstein group już dostępna

, 1 czerwca 2017, 15:36

Bez względu na to czy chodzi o kierowcę czy mechanika samochodowego – każda osoba potrzebująca części zamiennych z reguły najpierw szuka ich w sieci. W przypadku części motoryzacyjnych takie przeszukiwanie internetu nie zawsze kończy się sukcesem. Bez dokładnego numeru części poszukiwania mogą być długotrwałe, a sam wynik nie zawsze jest zadawalający.

Dzięki wyszukiwarce partsfinder firma bilstein group położyła kres tym nieskończonym poszukiwaniom. Dostępna on-line od 1 czerwca 2017  roku, nowa wyszukiwarka zapewnia bezpośredni dostęp do ponad 45 000 produktów bilstein group – od czujnika ABS po śrubę głowicy silnika. Narzędzie umożliwia uzyskanie właściwego wyniku już w oparciu o kilka słów kluczowych. Przykład: Podanie informacji „Golf 2003 1.6 tarcza hamulcowa 286 mm oś tylna” wystarcza na znalezienie szukanej części. W oparciu o rok produkcji, algorytm wyszukiwania rozpoznaje, że w grę wchodzi tylko Golf, model 5. Na podstawie dalszych informacji wyniki wyszukiwania są ostatecznie zawężane.

Ponadto użytkownik ma inne możliwości wyszukiwania części – na przykład w oparciu o numer OE. Bez względu na wybraną metodę wyszukiwania do wyniku prowadzą maksymalnie trzy kliknięcia. Dla wielu produktów dostępne są zdjęcia 360°, opis działania oraz karty charakterystyki bezpieczeństwa.

Korzystanie z wyszukiwarki jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji. Natomiast zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych funkcji – na przykład ulubione modele mogą zostać zapamiętane w sekcji „park samochodowy” i przywołane w dowolnym momencie.

– Dzięki wyszukiwarce części bilstein group stworzyliśmy najnowocześniejsze narzędzie tego typu na niezależnym rynku części zamiennych. Chcielibyśmy, aby użytkownicy mogli w sposób prosty i szybki znaleźć nasze części zamienne i wszystkie ważne informacje. Wyszukiwarka części partsfinder udowadnia, że bilstein group oferuje nie tylko części zamienne, ale również odpowiednie usługi. – mówi Dyrektor Zarządzający Karsten Schüßler-Bilstein.

Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć pod linkiem: partsfinder.bilsteingroup.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!