Czym jest Turbo Partner? Dlaczego warto uczestniczyć w tym projekcie?

20 czerwca 2017, 13:54

Wraz z nowym produktem, AD Polska wspólnie z TURBOS HOET wprowadziła na rynek polski koncepcję sieci serwisowej, specjalizującej się w wymianach turbosprężarek, pod nazwą TURBO PARTNER.

Każdy mechanik, nawet ten, który do tej pory nigdy nie wymieniał turbosprężarek, może zostać specjalistą w tym zakresie usług właśnie dzięki programowi TURBO PARTNER.
Wystarczy poświęcić trochę czasu, i dołączyć do grona tysięcy warsztatów Turbo Partner niemalże z całej Europy (Belgia, Francja, Holandia, Rumunia, Bułgaria, Rosja). Jak tego dokonać..? Wystarczy kilka prostych kroków:

1. Odwiedź stronę: https://turbopartner.th-group.euhttps://turbopartner.th-group.euhttps://turbopartner.th-group.eu/pl/

2. Przystąp do szkolenia na stronie internetowej, obejrzyj film szkoleniowy i zdaj test*

3. Zdany test = Certyfikat TurboPartnera oraz rejestracja w programie.

W sytuacji konieczności wymiany turbosprężarki klientowi, serwis Turbo Partner otrzymuje:

1. Bezpłatną pomoc techniczną przed montażem części – nasz specjalista zadzwoni do warsztatu i zwróci uwagę na najważniejsze aspekty wymiany, dzięki czemu serwis uniknie niewłaściwego montażu i późniejszych kłopotów z turbosprężarką. Aby pomoc techniczna faktycznie miała miejsce serwis musi zarejestrować” numer wymienianej turbosprężarki na stronie: www.turbopartner.com

2. 24-miesięczną gwarancję na produkt, przy czym pierwsze 12 miesięcy to tak zwana Bezsprzeczna Gwarancja. Nieważne gdzie leży błąd: w niewłaściwym montażu, czy w produkcie, serwis otrzyma bezpłatnie nowy produkt do wykonania kolejnego poprawnego montażu oraz pomoc techniczną przy montażu.

Zatem podsumujmy, jakie są korzyści płynące z bycia TURBO PARTNEREM:

  • specjalistyczne szkolenie przez ekspertów z firmy Turbos Hoet
  • pomoc techniczna przy montażu każdej zakupionej turbosprężarki
  • dostęp do produktu spełniającego standardy OE, najwyższa półka jakościowa
  • zestaw TH BOX, czyli wszystko co potrzebujesz do wymiany turbosprężarki w jednym pudełku: śruby, uszczelki, podkładki, strzykawka z olejem oraz, jeżeli jest taka potrzeba, dodatkowe elementy bez których naprawa z góry skazana jest na niepowodzenie (przewody zasilające, filtry  doprowadzające olej do turbiny, itp.), dodatkowo, w problematycznych przypadkach, specjalna instrukcja montażu, dedykowana konkretnej referencji.
  • 24 miesięczna gwarancja w tym pierwsze 12 miesięcy to  Bezsprzecznej Gwarancji.

 

Wszelkich informacji na temat produktu Turbos Hoet oraz programu Turbo Partner udzielają przedstawiciele handlowi AD Polska.

*po kod dostępu zgłoś się do przedstawiciela AD Polska

Przeczytaj artykuły techniczne Turbo Partner poniżej.

Artykuł sponsorowany BSL

Dowiedz się więcej

Brak mocy i głośna praca silnika Hyundaia H300
Brak mocy i głośna praca silnika Hyundaia H300

Właściciel dostawczego Hyundaia H1 H300 wyposażonego w silnik 2.5 CRDI skarżył się na głośną pracę jednostki napędowej oraz brak mocy. Co okazało się przyczyną problemu?

Brak mocy w silniku 2.0 HDI – Peugeot 307
Brak mocy w silniku 2.0 HDI – Peugeot 307

Właściciel Peugeota 307 skarżył się, że silnik jego pojazdu nie ma wystarczającej mocy i czasami występuje nadmierne dymienie z układu wydechowego. Kierowca zauważył, że przewody powietrza sytemu turbosprężarki nie są twarde, a jeden z nich na skutek podciśnienia jest płaski. 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!