Odpowiedz na pytania i wygraj termometr warsztatowy od Nissens – wyniki

18 maja 2017, 8:43

Aż 5 profesjonalnych termometrów warsztatowych, ufundowanych przez firmę Nissens trafi do zwycięzców naszego konkursu. By mieć szansę na wygraną, wystarczyło odpowiedzieć poprawnie na trzy pytania.

Aktualizacja:

1. Jakie wartości dodane oferuje standard Nissens First Fit? Produkty Nissens, dostarczane w tym rozwiązaniu oznaczone są w katalogach Nissens (www.nissens.com.pl/katalog) specjalna ikoną:

Odpowiedź: W standardzie First Fit czy też produktach opisanych jako First Fit, wszystkie drobne elementy niezbędne do montażu produktu głównego (np. chłodnicy) znajdują się w kartonie wraz z produktem. W zależności od typu produktu oraz ze względu na występujące uwarunkowania konstrukcyjne mogą to być m.in. korki ciśnieniowe, uszczelki, spinki, zawleczki, elektryczne przejściówki, siatkowe filtry wstępne czy też oringi.  Takie rozwiązanie zapewnia mechanikowi komfort w postaci oszczędność czasu i pieniędzy w poszukiwaniu trudno dostępnych części montażowych.

2. Jeden z największych producentów samochodów, firma Ford, przyznała firmie Nissens wyróżnienie nadawane dostawcom, którzy ściśle wypełniają wymogi firmy dotyczące jakości, terminowości dostaw, zarządzania materiałami i oferują wysokie standardy techniczne. Proszę podać o jakie wyróżnienie chodzi?

Odpowiedź: Jest to Certyfikat Jakości Q1 Ford, „Preferred quality status”

3. Podaj przyczyny, dlaczego profesjonalni dostawcy i specjaliści w klimatyzacji samochodowej zabraniają dolewania oleju PAO do sprężarek napełnionych fabrycznie (zgodnie z OE) olejem PAG?

 

Nagrody to 5 termometrów warsztatowych Nissens, działających na podczerwień i mierzących temperaturę w zakresie 50 – 360 °C. Otrzymają je:

  • Bogdan Romanowski
  • Tomek Mirowski
  • Mariusz Barczyk
  • Damian Sobisz
  • Piotr Zemło

 

Konkurs trwał od 11 do 18 maja 2017 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!