Sieć warsztatowa Hella Service Partner w Polsce

31 marca 2004, 0:00

Sieć warsztatowa Hella Service Partner zapoczątkowała swoją działalność w Polsce wiosną ubiegłego roku, obecnie liczy 44 placówki serwisowe. System ten proponuje warsztatom rozszerzenie swej dotychczasowej działalności o usługi w 4 obszarach – klimatyzacji, oświetlenia, elektroniki i elektrotechniki samochodowej przy wsparciu firmy Hella.
Z okazji pierwszej rocznicy działalności sieci warsztatowej Hella Service Partner w Polsce w dniach 26-27 03 2004 w Sochaczewie odbył się zjazd jej uczestników. W spotkaniu wzięli udział również przedstawiciele dystrybutorów zaangażowanych w tworzenie i rozbudowę sieci. Zorganizowane spotkanie było okazją do podsumowań pierwszego roku działalności oraz zaprezentowania planów na najbliższą przyszłość. Podczas zjazdu warsztatom i dystrybutorom zostały wręczone wyróżnienia m.in. za obroty oraz zaangażowanie w rozbudowę sieci Hella Service Partner.
Przedstawiciele firmy Hella Polska – organizatora spotkania – zadbali, aby każdy z uczestników w kameralnej atmosferze miał okazję do indywidualnych rozmów z przedstawicielami firmy oraz zapoznania się i wymiany doświadczeń między sobą.
Oprócz części merytorycznej przewidzianych było wiele atrakcji m.in. pokazy tańców latynoamerykańskich, jednak główną atrakcją nieoficjalnej części tego dwudniowego spotkania był udział w praktycznych ćwiczeniach doskonalenia techniki jazdy przygotowanych przez Szkołę Jazdy Renault na lotnisku wojskowym w Sochaczewie.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!