Sogefi Filter Division w internecie

19 listopada 2008, 0:00

Firma Sogefi uruchomiła nową stronę internetową. Strona jest dostępna w trzech językach (angielskim, włoskim, francuskim), natomiast katalogi dostępne są w 12 językach, w tym również po polsku.

Założeniem strony internetowej filtrów Sogefi jest przejrzystość oraz szybki dostęp do podstawowych informacji zarówno na temat filtrów, jak i firmy Sogefi Filter Division. Ponadto jej koncepcją było stworzenie narzędzia, które częściowo zastępuje tradycyjne katalogi drukowane. Szybko się otwiera i zawiera podstawowe dane zarówno dla użytkowników końcowych, czyli kierowców jak i fachowców z branży. Przejrzyste katalogi elektroniczne można znaleźć pod zakładką „Catalogues”.

Na stronie znajdują się następujące informacje:
• katalogi filtrów Fram, Fiaam, Coopers, Crosland, Purflux, Tecnocar oraz PBR
• wyszukiwarka zamienników;
• wyszukiwarka zastosowań poszczególnych referencji w/w marek.
Ponadto na stronie można znaleźć:

• podstawowe informacje nt. Sogefi Filter Division;
• marki Sogefi Filter Division;
• informacje techniczne nt. filtrów i filtracji;
• dane kontaktowe;

Ze strony można dowiedzieć się wiele o filtrach, ich budowie oraz zastosowaniach. Sekcja „News” opisuje wszystkie nowości na temat systemów filtracyjnych. Ponadto pod zakładką „Approvals” znajduje się aktualna lista certyfikatów posiadanych przez firmę Sogefi a w sekcji „Advertisements” można znaleźć przykłady reklam marek firmy Sogefi. Istotną cechą strony jest jej ciągła aktualizacja.

Nowa strona dostępna jest pod adresem: www.sogefifilterdivision.com

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 19 listopada 2008, 0:00 0 0

czy tylko Purflux ma zig zag !!!

Odpowiedz

Anonim, 19 listopada 2008, 0:00 0 0

jakie firmy sprzedają tecnocara??????
NAPISZCIE

Odpowiedz

Anonim, 20 listopada 2008, 0:00 0 0

Tecnocara mają następujące firmy: Edpol (Częstochowa), BHMD (Warszawa) i Auto Partner (Gdańsk). W razie czego służę dalszymi informacjami.
Bartosz Sieradzki
bartosz.sieradzki@wp.pl

Odpowiedz