Wiosenne promocje Valvoline

24 marca 2004, 0:00

Wiosna to czas promocji w Valvoline Polska. W marcu firma Valvoline rozpoczyna trzy akcje wspierające sprzedaż swoich produktów. Warsztaty, sklepy i hurtownie motoryzacyjne, które wezmą udział w promocjach zostaną wyposażone w kolorowe plakaty i zawieszki, które będą informowały klientów o prowadzonej przez dany punkt akcji. Oferta promocyjna będzie ważna do wyczerpania zapasów.
MaxLife – 1 litr GRATIS!
Firma Valvoline rozpoczęła w marcu akcję promocyjną, która w poprzednich latach cieszyła się ogromnym zainteresowaniem klientów. Każdy klient, który kupi 5-litrowe promocyjne opakowanie oleju MaxLife zapłaci tylko za 4 litry czyli 1 litr otrzyma gratis.
MaxLife to olej samochodowy stworzony specjalnie do silników z większym przebiegiem (ponad 100.000 km). Działanie i zalety oleju MaxLife zostały potwierdzone przez prestiżowy niemiecki instytut TUV Nord, który w wyniku przeprowadzonych badań udowodnił, że MaxLife zmniejsza średnio o 40% zużycie oleju, redukuje utlenianie i powstawanie osadów, zapobiega wyciekom oleju oraz zapewnia doskonałą pracę silnika. Oferta promocyjna będzie ważna do wyczerpania zapasów.
Korozji mówimy NIE!
Pod takim hasłem 10 marca Valvoline rozpoczęła akcję promocyjną środków antykorozyjnych Tectyl. Promocja obejmuje produkty Tectyl ML, Tectyl Bodysafe i Tectyl 190 Black w aerozolach o pojemności 600 ml, które będą oferowane po niższej o 20% cenie.
100 ml White Synthetic ChainLube GRATIS!
Kolejna rozpoczynająca się pod koniec marca promocja będzie dotyczyła syntetycznych i półsyntetycznych olejów motocyklowych Valvoline SynPower 2T i 4T oraz DuraBlend 2T i 4T.
Do 1-litrowych opakowań w/w olejów będą dodawane gratis 100 ml opakowania syntetycznego białego smaru do łańcuchów motocykli White Synthetic ChainLube. Właściwości penetrujące smaru w aerozolu sprawiają, że produkt ten doskonale sprawdza się we wszelkich łańcuchach typu O-ring i X-ring w motocyklach drogowych, wyścigowych i terenowych. W okresie promocji będzie on oferowany do wysokogatunkowych olejów Valvoline: SynPower 2T, DuraBlend 2T, SynPower 4T 10W-40, DuraBlend 4T.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!