Delphi z nagrodą PACE za innowacyjność

13 kwietnia 2017, 13:30

Zespół Delphi-BMW, który wprowadził System rozpoznawania gestów 3D w sedanie BMW serii 7 z 2016r., został uhonorowany w tym tygodniu nagrodą Partnerstwa Na Rzecz Innowacji PACE (Automotive News PACE Innovation Partnership Award).

Nagrodę w imieniu BMW odebrał Heiko Göing, dyrektor HMI d/s koncepcji, gestów, sterowania dotykowego, audio – a zespół Delphi reprezentował Lee Bauer, wiceprezes Delphi Infotainment Driver Interface.Sędziowie PACE doskonale rozumieją jak kluczowa jest kooperacja pomiędzy dostawcą a producentem oryginalnego wyposażenia samochodu (OEM). Stąd też decyzja o wyróżnieniu współpracy marek Delphi oraz BMW jako przykładu najlepszych praktyk w branży motoryzacyjnej dotyczących wypracowania innowacji.

Co warto podkreślić, niezależny zespół jury wybiera do konkursu tylko tych producentów, w przypadku których połączone wysiłki generują unikalną wartość w zakresie wejścia na rynki strategiczne, konkurencyjności terminów w procesie komercjalizacji produktu czy opracowania procesu innowacyjności u ich dostawcy.

Zespół inżynierów Delphi z krakowskiego Centrum Technicznego brał udział w pracach nad systemem sterowania gestami już od fazy koncepcyjnej, następnie w etapie rozwojowym, implementacyjnym i wreszcie weryfikacyjnym. Funkcja rozpoznawania gestów jest wbudowana w moduł dachowy, który jest produkowany w fabryce Delphi w Gdańsku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!