ESEN SKV certyfikowanym dostawcą danych TecDoc

20 stycznia 2017, 8:01

ESEN SKV po raz kolejny uzyskał miano certyfikowanego dostawcy danych katalogu TecDoc. 

Od momentu ukazania się pierwszej edycji katalogu TecDoc, w której obecna była marka ESEN SKV, osoby odpowiedzialne za dostarczanie danych dbają o poprawność i spójność informacji dotyczących produktów ESEN SKV. Zaowocowało to po raz kolejny uzyskaniem przez markę miana certyfikowanego dostawcy danych TecDoc. Wspomniane wyróżnienie uzyskują jedynie dostawcy zapewniający najwyższą jakość danych pod względem merytorycznym i składniowym. Informacje dostarczone przez ESEN SKV otrzymały najwyższą możliwą ocenę (A-supplier).

z21

Na chwilę obecną marka ESEN SKV dostarcza dane do katalogu TecDoc dla ponad 3000 części opatrzonych informacjami i zdjęciami.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Adam, 23 stycznia 2017, 20:01 9 -1

pierwsza firma w TecDoc która zrozumiała ile dają wyraźne zdjęcia.

Odpowiedz

Sprzedawca, 27 maja 2020, 15:36 2 -3

Merytoryczne informacje w tecdoc? Błagam. Kształt koła pasowego : okrągłe ? Co to ma być ? W TecDocu jest każda firma która za to zapłaci. Tam nikt nie jest wdzięczny za przekazywanie wiedzy merytorycznej tylko za wpłaty za abonament. Dzięki takim firmom pseudo Germany jak skv katalogi zamieniają się w śmietnik.

Odpowiedz