Konferencja prasowa w Inter Cars

4 marca 2004, 0:00

24 lutego bieżącego roku w Centrum Logistycznym Inter Cars S.A. w Cząstkowie Mazowieckim odbyła się konferencja prasowa dotycząca podsumowania działalności firmy w 2003 roku oraz planom na rok 2004. Ubiegłoroczne wyniki firmy jak również plany związane z działalnością spółki w roku przyszłym prezentowali przedstawiciele Zarządu Inter Cars.
Spółka zamknęła rok 2003 sprzedażą na poziomie 447 mln zł i zyskiem netto w wysokości 10 mln zł. Przychody spółki ze sprzedaży w bieżącym roku mają wzrosnąć do 561 mln zł, a zysk netto do 17,6 mln zł. Wśród planów na 2004rok jest między innymi otwarcie w niedługim czasie regionalnego centrum dystrybucyjnego w Poznaniu, powiększenie liczby filii do 46 (obecnie 36 oddziałów). Inter Cars zamierza nadal rozwijać sieć warsztatów pod marką
Q-Service, Q-Service Truck oraz Auto Crew.
W maju planowany jest debiut Inter Cars na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Ma on umożliwić wyjście ze spółki jednego z jej udziałowców- funduszu Ballinger Capital.
Część dyskusji podczas konferencji dotyczyła również regulacji GVO na rynku europejskim oraz spodziewanych zmian na rynku motoryzacyjnym w Polsce po wejściu w życie regulacji GVO.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!