MaxLife ATF

25 lutego 2004, 0:00

W lutym 2004 roku Valvoline Polska wprowadziła na rynek nowy produkt – MaxLife ATF – półsyntetyczny płyn do przekładni automatycznych oparty na zaawansowanej technologii chemicznej, przeznaczony do samochodów z większym przebiegiem. Płyn ten został wprowadzony jako rozszerzenie rodziny MaxLife – produktów opracowanych specjalnie do samochodów z przebiegiem powyżej 100.000 kilometrów.
Idea produktów MaxLife znalazła uznanie wśród milionów użytkowników na całym świecie, a pierwszy produkt z tej rodziny – półsyntetyczny olej silnikowy MaxLife 10W-40 zdobył liczne nagrody jak choćby tytuł “Produktu Roku” w USA i certyfikat niemieckiego instytutu TÜV Nord.
Teraz Valvoline wprowadza MaxLife ATF. Płyn do przekładni automatycznych oparty na zaawansowanej technologii chemicznej, który jest przeznaczony do samochodów z większym przebiegiem. MaxLife ATF likwiduje wycieki i regeneruje uszczelnienia, redukuje zużycie elementów mechanicznych przekładni oraz zapewnia płynną zmianę przełożeń nawet w najcięższych warunkach jazdy. Produkt ten zalecany jest do samochodów General Motors, Ford, Chrysler, Toyota oraz innych wiodących producentów.
MaxLife ATF oparty jest na specjalnie modyfikowanej bazie olejowej, opatentowanych przez Valvoline dodatkach uszczelniających, długowiecznych modyfikatorach tarcia (Long Life), dodatkach antyzużyciowych i modyfikatorach lepkości, które zapewniają odpowiednią charakterystykę lepkościową w szerokim zakresie temperatur, co pozwala uzyskać największą sprawność przekładni zarówno w warunkach ostrej zimy jak i gorącego lata.
Płyn przekładniowy MaxLife ATF został zwycięzcą konkursu organizowanego przez branżowe czasopismo amerykańskie “Lubricants World” tym samym uzyskując tytuł “Produktu Roku”. Tytuł ten otrzymują tylko produkty wyróżniające się nowatorską technologią i w znaczny sposób przewyższające inne produkty z danej grupy.
Firma Valvoline będzie rozszerzać nadal rodzinę produktów MaxLife.
W kwietniu 2004 roku planowane jest wprowadzenie na polski rynek kolejnych produktów dedykowanych do samochodów z większym przebiegiem.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!