Nowy partner TecDoc w Polsce

8 stycznia 2008, 0:00

Strategia TecDoc’a, polegająca na rozwijaniu międzynarodowych rynków poprzez wsparcie lokalnych partnerów sprawdziła się w wielu krajach. W Europie Środkowej i Wschodniej TecDoc współpracuje z partnerami handlowymi m.in. w Czechach, na Węgrzech, w Rumunii i Serbii.
Od stycznia 2008 Robert Szwed jest odpowiedzialny za sprzedaż i marketing wszystkich produktów z oferty TecDoc.

Trend – w stronę produktów online
Dotychczas TecDoc obecny był w Polsce głównie za sprawą dystrybucji na rynku danych offline. Klienci zainteresowani są również nowymi technologiami w segmencie online. Coraz więcej pytań dotyczy nowych rozwiązań tzw. WEB SERVICE, oferujących dystrybutorowi części możliwość wysoce indywidualnej aplikacji bazującej na danych katalogowych TecDoc oraz podstawach formatu XML. Dzięki elastycznemu połączeniu z systemem ERP lub systemem sprzedaży, TecDoc umożliwia stworzenie kreatywnego projektu katalogu lub sklepu. Gwarantuje to regularne, przebiegające w tle, uaktualnienia danych.

Model sukcesu – w handlu częściami
WEB SHOP spotyka się z dużym zainteresowaniem – łączy najbardziej aktualne dane katalogowe z informacją o cenie, numerze artykułu, preferowanym dostawcy i marce, oraz z wykorzystywanym modułem zamówień, umożliwiającym redukcję kosztów poprzez przetwarzanie zapytań klientów online. Zapewnia to jednolitą komunikację z rynkiem. Połączenie dilera z systemem ERP, umożliwia warsztatowi sprawdzanie dostępności produktu online. Dodatkową usługą dla klienta są informacje techniczne, czasy napraw, informacje o przeglądach ze źródeł: AUDACON, EUROTAX lub VIVID.

TecDoc w Polsce
TecDoc jest doskonale rozpoznawany na polskim rynku części zamiennych. Postrzegany jest jako lider oferujący znaczne korzyści. TecDoc jako najważniejsza w Europie platforma informacyjna zawierająca referencje krzyżowe, w ciągu 13 lat od powstania firmy, wciąż wyznacza standardy danych na niezależnym rynku części. TecDoc dociera do ponad 200 000 klientów na świecie poprzez katalog DVD, katalog internetowy (WEB CATALOG) oraz dane źródłowe (EXPORT FORMAT).”

Kontakt:
TecDoc Polska
E-Mail: Robert.Szwed@tecdoc.net

www.tecdoc.net

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!