Nagrody Grand Prix koncernu Toyota

4 kwietnia 2007, 0:00

12 marca 2007 roku w Brukseli , na dorocznym spotkaniu dostawców części samochodowych koncernu Toyota Valeo zdobyło aż pięć nagród.

Valeo otrzymało m.in. nagrodę „Superior Performance Award” w kategorii Jakość. Jest to najwyższe wyróżnienie, jakie japoński producent przyznaje swoim dostawcom.

Koncern oraz oddział Oświetlenie i Sygnalizacja Valeo otrzymały dwie nagrody „Achievement Awards”, odpowiednio w kategoriach Zarządzanie Kosztami i Zarządzenie projektami.

Ponadto oddział Systemy Bezpieczeństwa Valeo oraz zakład produkcji układów napędowych Valeo w Amiens otrzymały dwie nagrody „Recognition Certificates” w kategorii Dostawy.

Nagroda „Superior Performance Award” jest przede wszystkim wyrazem uznania dla poziomu jakości w dziewiętnastu zakładach Valeo, dostarczających części do europejskich fabryk Toyoty.
W zakładach tych poprawa systemu zarządzania doprowadziła w ciągu ostatnich trzech lat do znaczącego spadku rocznego poziomu PPM (liczba części uszkodzonych na milion części dostarczonych) oraz wskaźnika DPM (dotyczącego wydajności dostaw).

Toyota uhonorowała Valeo nagrodą już rok wcześniej, przyznając koncernowi dwie nagrody „Superior Performance Awards” za jakość produkcji w fabryce systemów napędowych Valeo w Amiens oraz w fabryce oświetlenia i sygnalizacji Valeo w Angers.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!