Program warsztatowy Inter-Tech

6 listopada 2003, 0:00

Firma Inter-Team, ogólnopolski patron sieci niezależnych warsztatów samochodowych OK Serwis, wprowadza na rynek program warsztatowy o nazwie Inter-Tech. Jest to profesjonalna samochodowa techniczna baza danych z intuicyjnym interfejsem użytkownika. Program zawiera zestaw instrukcji dotyczących napraw i obsługi samochodów dostawczych i osobowych do wszystkich obecnych samochodów produkcji europejskiej i azjatyckiej (aktualny stan to 41 marek, blisko 600 modeli i około 3900 typów samochodów). Obsługa programu opiera się głównie na grafice i tabelach (rysunki techniczne i schematy), co czyni go bardzo przejrzystym i zrozumiałym dla każdego użytkownika.. Dzięki możliwościom jakie oferuje Inter-Tech obsługa samochodów jest znacznie przyspieszona i ułatwiona.
Oferuje on wiele funkcjonalności takich jak:
-identyfikacja samochodu (położenie tabliczki ident., VIN, kodu silnika, skrzyni biegów),
-zakres przeglądów okresowych,
-instrukcje kasowania przeglądów,
-przeglądy specjalne (sezonowe),
-smary i płyny eksploatacyjne (klasy jakości, lepkości ,pojemności, temperatury ),
-dane regulacyjne,
-zawartość szkodliwych składników spalin,
-instrukcje napraw (demontaż i instalacja, momenty dokręcenia, narzędzia specjalne),
-rysunki techniczne (złożeniowe i poglądowe, momenty dokręcenia, diagramy okablowania dla systemu klimatyzacji),
-układy sterowania silnikiem FID (schemat instalacji, specyfikacje komponentów, zdjęcia komponentów, przebiegi oscyloskopowe, położenie komponentów, kody usterek, opis złącz, program asystujący przy diagnozie).
Inter-Tech współpracuje z elektronicznym katalogiem produktów Interkat firmy Inter-Team oraz przeglądarką Tec-Doc od niedawna wprowadzoną przez Inter-Team. Program aktualizowany jest co sześć miesięcy o nowe modele samochodów i nowe rozwiązania techniczne. Dzięki temu każdy warsztat, używający tego programu posiada ciągły dostęp do najświeższych informacji. Inter-Team udostępnia zainteresowanym warsztatom darmową wersję demonstracyjną programu. Program jest w języku polskim.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!