Tarcze hamulcowe Kraft i Sakura

1 lutego 2006, 0:00

W połowie stycznia 2006 oferta handlowa Inter-Team została powiększona o dwie linie tarcz hamulcowych Kraft oraz Sakura, stosowane odpowiednio do samochodów europejskich i azjatyckich. W sumie w ofercie znajduje się blisko 300 referencji do aut produkowanych na przestrzeni ostatnich lat.


W ofercie znalazło się wiele nowości, np. tarcze do Citroena C5 czy Toyoty Corolli VVTi. Z czasem koszyk produktów dostępnych w magazynach Inter-Team będzie rozszerzany o kolejne poszukiwane pozycje.
Dostawcą tarcz hamulcowych jest azjatycki producent. Firma ta posiada kilka fabryk ulokowanych na wschodniej półkuli.
Cały asortyment Kraft i Sakura nie odbiega od jakości wyposażenia oryginalnego. Jednocześnie części te oferowane są w bardzo przystępnych cenach, konkurencyjnych do innych produktów już obecnych na rynku polskim.
Równocześnie z wprowadzeniem oferty tarcz hamulcowych pojawiły się katalogi do tego asortymentu, a w cenniku Inter-Team dostępna jest szeroka baza crossów.
Szczegółowych informacji uzyskać można u przedstawicieli handlowych firmy.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 6 marca 2009, 0:00 1 0

Właśnie dzisiej kupiłem komplet (tarcze i klocki) na przód do Skody Octavi. Chciałbym poznać opinie osób które już użytkowały lub użytkują części tej firmy

Odpowiedz

Anonim, 5 września 2014, 22:20 0 -2

Wymieniłem na osi przedniej, nissan almera n16 komplet tarcze+klocki SAKURA,
spokojna wycieczka z Warszawy do Łodzi wystarczyła żeby zaczęły "bić" bardzo słaby produkt!

Odpowiedz