MANN-FILTER na targach Automechanika 2016

, 20 września 2016, 12:58

Filtr kabinowy FreciousPlus to główny punkt ekspozycji firmy MANN-FILTER na targach we Frankfurcie. Na dużym stoisku zaprezentowano szczegóły technologii filtracyjnej. Można było się także dowiedzieć, co stanie się z przejętą niedawno przez MANNa marką Filtron.

FreciousPlus to produkt, z którego MANN-FILTER jest szczególnie dumny. Także dlatego, że od początku roku filtr zdobył już kilka nagród i wyróżnień, m.in. w konkursie Product of the Year 2016 (w swojej kategorii).

– „Jesteśmy bardzo dumni z tego, że klienci oraz eksperci rynkowi wypowiadają się z uznaniem o naszym filtrze FreciousPlus. Jest to filtr, który posiada zarówno właściwości antyalergiczne jak i antybakteryjne – jesteśmy bardzo dumni, że nasi klienci dostrzegają te zalety. Nagrody, które otrzymał nasz produkt mówią same za siebie." – powiedział Jörg Engels, odpowiedzialny za dział części zamiennych w firmie MANN+HUMMEL.

FreciousPlus jest obecnie dostępny w 70 wariantach, co zapewnia pokrycie około 60% rynku pojazdów osobowych. Jego unikalną cechą jest biofunkcjonalna powłoka, która nie tylko wiąże alergeny, ale także zapobiega przedostawaniu się pleśni i bakterii do kabiny pojazdu przez wentylację. Medium filtracyjne o wysokiej wydajności dodatkowo eliminuje niemal wszystkie szkodliwe cząstki stałe, a kolejna warstwa zatrzymuje nieprzyjemne zapachy i szkodliwe gazy takie jak ozon, dwutlenek siarki i tlenki azotu.

Na stoisku można było obejrzeć m.in. przekrój filtrów MANN-FILTER przeznaczonych do nowoczesnych diesli.

Duże zainteresowanie wśród zwiedzających stoisko MANNa wzbudzał fakt akwizycji przez koncern dobrze znanej w Polsce marki filtrów – Filtron. Obecni na stoisku konsultanci zapewnili, że póki co Filtron pozostanie odrębną firmą w ramach portfolio koncernu MANN+HUMMEL. Na rynku nadal dostępne będą produkty pod jego marką, póki co nie zmieni się także organizacja sprzedaży. 

Dowiedz się więcej

Targi ProfiAuto Show 2016: MANN FILTER
Targi ProfiAuto Show 2016: MANN FILTER

MANN FILTER na targach ProfiAuto prezentował trzy swoje filtry kabinowe przeznaczone dla wymagających kierowców. MANN FILTER wystawił trzy nowe filtry kabinowe i zaprezentował na multimedialnym stole, jak one działałają. Mogliśmy zapoznać się ze specyfiką filtrów z rodziny CU, CUK z aktywnym węglem i FreciousPlus z warstwą biofunkcjonalną i antyalergiczną. Filtry kabinowe są najbardziej zaawansowane jeśli […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!