Nowa marka w ofercie Auto Partner SA

21 lipca 2016, 10:25

Auto Partner SA poszerzył swoją ofertę o produkty brytyjskiego producenta sprzęgieł – RYMEC.

Marka RYMEC posiada 30 lat doświadczenia w dziedzinie przeniesienia napędu, posiada certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001, a wszystkie sprzęgła objęte są gwarancją na 3 lata. Firma RYMEC jest dostawcą części dla rynkowych potentatów w dziedzinie napędu.

W Polsce Auto Partner SA jest wyłącznym dystrybutorem producenta, a pod koniec sierpnia oferta będzie obejmowała już około 400 referencji.

Oferta marki RYMEC obejmuje:

  • zestawy sprzęgła z kołem zamachowym,
  • zestawy sprzęgła 3-częściowe,
  • zestawy sprzęgła 2-częściowe,
  • wysprzęgliki,
  • łożyska oporowe.

 

Zobacz więcej na www.rymec.com

Dowiedz się więcej

AP EXPERT 2016: Czwarty test wiedzy online
AP EXPERT 2016: Czwarty test wiedzy online

Czwarty, przedostatni test wiedzy dostępny będzie w dniach od 1 do 7 lipca dla wszystkich klientów sieci Auto Partner, którzy zarejestrowali się w promocji AP EXPERT 2016. Przystąpić do testu będzie można po zalogowaniu się na swoje konto na platformie www.apexpert.pl. Podobnie jak w poprzednich testach, dzięki udzieleniu poprawnych odpowiedzi można zyskać 15 dodatkowych punktów, […]

Dystrybutor części z tytułem solidnego pracodawcy roku
Dystrybutor części z tytułem solidnego pracodawcy roku

Firma Auto Partner S.A. pozytywnie przeszła weryfikację w projekcie Solidny Pracodawca Roku w kategorii ogólnopolskiej. W projekcie brano pod uwagę wiele wystandaryzowanych kryteriów, m.in. zapewnianie ścieżki kariery i szkoleń, atrakcyjny system motywacyjny, przestrzeganie prawa pracy i przepisów BHP, zapewnienie odpowiednich warunków pracy oraz warunków socjalnych, a także terminowość wypłat i społeczną odpowiedzialność firmy. Po weryfikacji […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Adam T., 21 lipca 2016, 16:21 0 0

Gwarancja 48 000 to z czego to zrobione ?? kupujesz dwumasę i po 49 000 do wywalenia bo minął przebieg i gwarancja nie ważna ? :) śmiechu warte ! powinno być co najmniej 60 000 bez względnie no chyba że udowodni się klientowi że jeździ na wciśniętym sprzęgle :)

Odpowiedz