Nowości Meyle na Automechanice 2016

19 lipca 2016, 10:45

Na odwiedzających Meyle podczas targów Automechanika 2016 oczekuje całkiem nowa odsłona przedsiębiorstwa. Firma przywozi też do Frankfurtu liczne nowości.

Producent z Hamburga na targach Automechanika 2016 pokaże swój asortyment dla samochodów osobowych, dostawczych i użytkowych. Przy swoich konstrukcjach inżynierowie z Meyle wiele pomysłów na to, jak ulepszyć pracę warsztatu inteligentnymi produktami i usługami serwisowymi. Odzwierciedli się to także w prezentowanym we Frankfurcie programie i różnymi nowościami.

Pod hasłem „Z 3 zrób 1“ Meyle pokaże we Frankfurcie kolejne zastosowanie swojego innowacyjnego wahacza poprzecznego. Z tym wahaczem w modelach BMW serii X5 i X6 od roku produkcji 2007 dają się zastąpić trzy różne wersje części oryginalnej przez jedną jedyną część Meyle-HD. Warsztaty oszczędzają tym samym czas i pieniądze. Pokazywany po raz pierwszy będzie zestaw naprawczy Meyle-HD dla przedniej osi do modeli BMW serii X5 i X6 od roku produkcji 2007. Obejmuje on obok wszystkich wahaczy także kompletny, odporny na korozję materiał do montażu.

Innym elementem stoiska będą zestawy pomp wody Meyle, na przykład dla modeli VW, Audi, Renault, Peugeot i Citroën, które zawierają wszystkie części konieczne do wymiany paska zębatego. Dodatkowo zestawy zawierają także pasującą pompę wody  Meyle lub Meyle-HD, na którą – w uzupełnieniu do danego okresu gwarancji – udzielana jest gwarancja minimalnego przebiegu 100.000 mil (160.934 kilometrów).

Po raz pierwszy Meyle pokaże we Frankfurcie także drążki połączeniowe do pojazdów użytkowych Meyle-HD. Nowy asortyment pokrywa dużą część zastosowań w modelach Volvo FH i Volvo FM.

Także do napraw samochodów dostawczych Meyle pokaże nowe produkty: klocki hamulcowe Meyle-PD dla licznych samochodów dostawczych jak Mercedes Sprinter, VW Crafter lub Ford Transit.

Meyle wprowadza do programu nowy filtr kabiny dla licznych zastosowań w VAG i przedstawi go także na targach. Konstrukcja tego filtra w porównaniu z częścią oryginalną została zmieniona i uelastyczniona, co ułatwia montaż i zapobiega uszkodzeniu filtra.

 

Stoisko Meyle na targach Automechanika od 13 do 17 września 2016 można znaleźć na terenie targowym we Frankfurcie, Hala 5.1 Stoisko A10. Dystrybutorem części Meyle i Meyle HD w Polsce jest Auto Partner S.A.

Dowiedz się więcej

MEYLE pokaże swoje nowości w Polsce tuż po targach Automechanika
MEYLE pokaże swoje nowości w Polsce tuż po targach Automechanika

MEYLE jest jednym ze sponsorów wydarzenia AP EXPERT, które odbędzie się na wyścigowym „Torze Kielce“ koło Miedzianej Góry. Producent zaprezentuje tam nowości, które swoją premierę będą miały kilka dni wcześniej – na targach Automechanika. Finał konkursu AP EXPERT, organizowanego przez dystrybutora części – firmę Auto Partner, ma wyłonić najlepszych mechaników w Polsce. 125 polskich mechaników […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!