Ta firma została nagrodzona Diamentem Forbesa po raz 9

1 lutego 2016, 13:57

W organizowanym już po raz dziewiąty przez redakcję miesięcznika Forbes konkursie, Kärcher zostało wyróżnione tytułem Diamentu “Forbesa”. Firma znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju.

Wyróżnione firmy podzielone zostały na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży: firmy małe 5–50 mln zł; firmy średnie 50–250 mln zł; firmy duże powyżej 250 mln zł.


Kärcher Sp. z o.o. została wyróżniona w kategorii firm średnich. Jest to prestiżowe wyróżnienie, przyznawane najlepszym, najdynamiczniej rozwijającym się firmom. Kärcher Sp. z o.o. zajęła 14 miejsce na liście województwa małopolskiego (244 miejsce na liście ogólnopolskiej z 1,9 tysiąca wyróżnionych firm).


W rankingu znajdują się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. W rankingu są brane pod uwagę tylko te firmy, które w terminie złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy lub opublikowały je w Monitorze Polskim. 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Kärcher wygrał w sądzie proces dotyczący…wody z kranu
Kärcher wygrał w sądzie proces dotyczący…wody z kranu

W 2011 r. firma Kärcher złożyła pozew przeciwko firmie Tennant w Belgii, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Spór dotyczył podawania przez firmę Tennant nieprawdziwych informacji w komunikatach reklamowych. Okazało się, że promowana przez Tennant technologia ec-H2O nie jest bardziej skuteczna niż zwykła woda… Kärcher wygrał proces z Tennant Na podstawie wydanego w tej sprawie orzeczenia Sąd […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kk, 4 lutego 2016, 15:45 0 0

Polska firma z polskim kapitałem :))))

Odpowiedz