Master Sport na targach Automechanika Shanghai

8 grudnia 2015, 9:16

Automechanika Shanghai to drugie po względem wielkości targi przemysłu motoryzacyjnego na świecie. Jednym z wystawców, którzy zaprezentują swoje produkty w tzw. pawilonie niemieckim jest Master Sport Automobiltechnik.

Rząd Republiki Federalnej Niemiec poprzez Federalne Ministerstwo Gospodarki i Energetyki organizuje w Szanghaju pod hasłem „Made in Germany” pavilion niemiecki, gdzie w jednym miejscu zaprezentują się firmy motoryzacyjne z Niemiec. Tradycyjnie już jednym z wystawców pawilonu niemieckiego jest Master Sport Automobiltechnik. Firma z Monachium stojąca na czele grupy MS Automotive Group zajmującej się projektowaniem produkcją i globalną dystrybucją części samochodowych przedstawi produkty i rozwiązania konstrukcyjne, których opracowanie i wdrożenie było współfinansowane przez Unię Europejską. 

Oferta MS Automotive Group bazuje na potencjale europejskiego przemysłu samochodowego skupionego w ramach grupy i jest skierowana do europejskich firm samochodowych produkujących swoje pojazdy na rynku chińskim oraz przedsiębiorstw lokalnych chcącym skorzystać z europejskich doświadczeń i możliwości kooperacyjnych.

Stoisko Master Sport Automobiltechnik będzie znajdowało się w pawilonie niemieckim: nr 2E30, hala 2.

Dowiedz się więcej

Nowa inwestycja Master-Sport  w 2015 r. da 100 nowych miejsc pracy
Nowa inwestycja Master-Sport w 2015 r. da 100 nowych miejsc pracy

Master-Sport Autmobiltechnik (MS) zwiększając inwestycje w rozbudowę europejskiego zaplecza produkcyjnego, rozpoczyna budowę nowej hali produkcyjnej. Nowa inwestycja została zlokalizowana w Centrum Produkcyjno – Dystrybucyjnym w Polsce. Inwestycja jest podyktowana ciągle rosnącym zapotrzebowaniem na produkty firmy na rynku pierwotnym (OEM) i wtórnym (IAM). Nowoczesny obiekt produkcyjny pozwoli na stworzenie 100 nowych miejsc pracy. Praca w nowym […]

Wiodące targi motoryzacyjne w Azji to okazja do interesów
Wiodące targi motoryzacyjne w Azji to okazja do interesów

Tajwańskie targi TAIPEI AMPA 4w1 stały się kluczową platformą pozyskiwania części samochodowych, zapewniając jakość i innowacyjne produkty. TAIPEI AMPA zrzesza wiele globalnych korporacji, a także setki większych i mniejszych firm działających w branży motoryzacyjnej. Targi składają się z 4 komplementarnych części: Taipei AMPA, AutoTronics Taipei, Motorcycle oraz EV. Od maszyn, form, blach, opon, oświetlenia do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!