Mniejsze koszty naprawy z rozszerzonymi zestawami MEYLE-Kits

9 października 2015, 15:14

Jak można wymienić łożysko wału pośredniego tak, aby nie trzeba było wymieniać całego wału Kardana? To wyjaśniają teraz „Mechanicy MEYLE“ w nowym video na kanale YouTube „MEYLE TV“.

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG zaprezentowała w roku 2014 łożysko wału pośredniego dla wału Kardana do Porsche Cayenne i do VW Touareg jako kompletny zestaw. Tym samym warsztat może bez problemu wymienić pojedyncze uszkodzone łożysko wału pośredniego i nie musi już, tak jak w wersji oryginalnego producenta, wymieniać kompletnego wału Kardana. Obecnie firma wprowadza na rynek kolejny kompletny zestaw: zawiera on nie tylko wszystkie konieczne do wymiany łożyska wału pośredniego komponenty – dołączone są także wszystkie części do wymiany tarczy przegubu.

Przy uszkodzonym łożysku wału pośredniego dla kierowców Porsche Cayenne lub VW Touareg dotychczas nie było wyboru. Wymieniać trzeba było kompletny wał Kardana. Jako jeden z pierwszych producentów na wtórnym rynku części zamiennych producent z Hamburga w ubiegłym położył kres tym kosztownym naprawom i zaprezentował zestawy łożyska wału pośredniego, które można wymieniać pojedynczo. Warsztat w tym celu otrzymuje w zestawie wszystkie niezbędne do tego części (łożysko, pierścień zaciskowy, mankiet i smar), tak więc nie trzeba ponownie montować żadnych starych części, jak przykładowo mankiety. Obecnie przedstawiane poszerzenie zestawy zawiera także tarczę przegubu ze wszystkimi koniecznymi do wymiany śrubami. Nowy zestaw łożyska wału pośredniego pozwala warsztatowi na zaoszczędzenie w ten sposób nawet do 70 procent kosztów, jakie powstają przy wymianie całego wału Kardana.

W celu umożliwienia bezproblemowego montażu zestawu wraz z produktem dostarczana jest Instrukcja montażu, a naprawa jest także wyjaśniona na nowym video z serii „Mechanicy MEYLE“ na kanale „MEYLE TV“ na YouTube. Video można znaleźć pod adresem: https://youtu.be/urqi_wjSY4M.

Nowy zestaw łożyska wału pośredniego jest dostępny pod numerem MEYLE 100 152 2001.

Dowiedz się więcej

Firma Wulf Gaertner Autoparts zaprasza do wirtualnego zwiedzania przedsiębiorstwa
Firma Wulf Gaertner Autoparts zaprasza do wirtualnego zwiedzania przedsiębiorstwa

Producent samochodowych części zamiennych z Hamburga udostępnia wgląd do siebie przez Google Business View Firma Wulf Gaertner Autoparts AG konstruuje, produkuje i rozprowadza pod markami Meyle i Meyle-HD części zamienne do samochodów osobowych, transporterów i pojazdów użytkowych na niezależny rynek części zamiennych. Teraz ten, kto w wyszukiwarce Google będzie szukał producenta, znajdzie nie tylko stronę […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!