Konkurs Complex Automotive Bearings

23 września 2015, 23:59

Zapraszamy do udziału w konkursie, którego patronem jest producent i dystrybutor łożysk samochodowych CX – firma Complex Automotive Bearings. Wykaż się kreatywnością i wygraj super nowoczesną wiertarko-wkrętarkę Celma.

Zasady zabawy są niezwykle proste – wystarczy wymyślić hasło reklamowe łożysk samochodowych marki CX, wejść na profil facebookowy MotoFocus i umieścić je w komentarzu pod postem informującym o konkursie. Jury redakcyjne wybierze najciekawsze hasło, a jego autora nagrodzi praktyczną wiertarko-wkrętarką marki Celma typ WAK-Li 18 IEO, która jest nowością na rynku.

Konkurs trwa od 24 do 30 września 2015 r.

Wejdź na profil Motofocus na portalu społecznościowym Facebook, polub lub udostępnij post o konkursie i zaproś znajomych do zabawy!

Regulamin konkursu

Dowiedz się więcej

Rozstrzygnięcie konkursu Complex Automotive Bearings
Rozstrzygnięcie konkursu Complex Automotive Bearings

Dziękujemy za bardzo liczny udział w konkursie, którego patronem był producent i dystrybutor łożysk samochodowych CX – firma Complex Automotive Bearings. Wiemy już do kogo trafi nagroda główna – praktyczna wiertarko-wkrętarką marki Celma. Zadaniem osób biorących udział w konkursie było wymyślenie hasła reklamowego łożysk samochodowych marki CX i wpisanie go pod postem konkursowym na naszym […]

Nowa oferta zestawów naprawczych do piast kół marki CX
Nowa oferta zestawów naprawczych do piast kół marki CX

Firma Complex Automotive Bearings – producent i dystrybutor części motoryzacyjnych marki CX, poszerza ofertę produktową CX o nowe zestawy naprawcze do piast kół. Produkty te przeznaczone są między innymi do następujących modeli samochodów: Dacia Logan i Duster, Toyota Yaris, Citroen C3, C4 Cactus oraz DS3, Volvo C30, S40, V50, a także Mazda 3, 5, 6 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!