Metelli wprowadza system docierania pomp wodnych

29 lipca 2015, 11:08

Spółka Metelli S.p.a. wdrożyła w drugiej połowie 2014 roku rozwiązanie techniczne, zwiększające poziom jakościowy pomp wody. Chodzi o fazę docierania pomp wodnych, przeprowadzaną bezpośrednio w zautomatyzowanej jednostce montażowej.

Testy przeprowadzane w laboratoriach badawczych wykazały znaczną poprawę pracy, wynikającą z usunięcia nieznacznych wycieków oraz hałaśliwości pracy pomp do wody podczas pierwszego działania po sprzężeniu ich z silnikiem. Tego rodzaju operacja gwarantuje korzyści pod kątem jakości, cenione przez wszystkich klientów Metelli.

Proces montażu firmy Metelli dla Aftermarket (rynku wtórnego) jest zgodny ze standardami wymaganymi od oryginalnego wyposażenia.
 

Dowiedz się więcej

Nowe części silnikowe w ofercie włoskiego producenta
Nowe części silnikowe w ofercie włoskiego producenta

Metelli wprowadza do swojej oferty nowe części silnikowe, przeznaczone do pojazdów osobowych i ciężarowych takich marek jak Citroen, Nissan, Mercedes-Benz czy MAN. Tabela nowości: Więcej informacji na temat nowych części można znaleźć w katalogu online Metelli.

Nowe osłony i przeguby w ofercie Metelli
Nowe osłony i przeguby w ofercie Metelli

Firma Metelli poszerzyła swoją ofertę o nowe części. Są to przeguby i osłony do popularnych modeli samochodów osobowych. Nowości Metelli: tabela nowych referencji przegubów tabela nowych referencji osłon  

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

dx, 7 sierpnia 2015, 9:26 0 0

dobre pompy w rozsądnej cenie

Odpowiedz