Targi ProfiAuto Show 2015 – relacja

25 maja 2015, 11:06

Po raz pierwszy areną targów ProfiAuto Show było nowe centrum wystawiennicze, mieszczące się tuż obok Katowickiego Spodka. W przestronnej, doskonale oświetlonej hali zaprezentowały swoją ofertę czołowe firmy działające na polskim aftermarkecie.

Nowy kompleks wystawowy to budynek nowoczesny i spełniający standardy międzynarodowe, znane z największych imprez targowych w Europie. Hala targowa pozwala na umieszczenie bardzo wielu stoisk na stosunkowo małej przestrzeni, dzięki czemu zwiedzający nie męczą się przemierzaniem długiego dystansu piechotą. Atutem jest także profesjonalne oświetlenie sali, istotne szczególnie dla fotografów.

W tym roku na targach zaprezentowało się aż 140 wystawców (w centrum wystawienniczym oraz przed budynkiem). Większość z nich to firmy aktywnie działające na motoryzacyjnym aftermarkecie. Hala Katowickiego Spodka służyła tym razem jako arena sportowych atrakcji.

Zapraszamy do przeczytania relacji oraz obejrzenia zdjęć ze stoisk wystawców ProfiAutoShow 2015 (kliknij zdjęcie, by przejść do galerii).

Targi ProfiAuto Show 2015 - relacja

 

Zobacz także naszą relację z targów ProfiAuto Show tworzoną na żywo.

Dowiedz się więcej

Targi ProfiAuto Show 2013 – fotorelacja
Targi ProfiAuto Show 2013 – fotorelacja

Dziesiąte targi ProfiAuto jak co roku przyciągnęły szerokie grono odwiedzających. Swoje stoiska zaprezentowało wielu producentów części oraz wyposażenia warsztatowego. Nie zabrakło także oczywiście pięknych kobiet i samochodów. ProfiAuto Show 2013 Katowicki Spodek zapełnił się fanami motoryzacji już w sobotę rano. Impreza potrwała aż do godzin popołudniowych w niedzielę (25-26 maja). Licznie przybyli goście mogli nie […]

Targi ProfiAuto Show 2015 – pokazaliśmy je Wam na żywo
Targi ProfiAuto Show 2015 – pokazaliśmy je Wam na żywo

ProfiAuto Show 2015 to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie wiosny dla motoryzacyjnego aftermarketu. Naszych Czytelników, którzy nie mogli pozwolić sobie na weekendowy wyjazd do Katowic zaprosiliśmy na relację online. Od sobotniego poranka aż do niedzieli (22-23 maja) na bieżąco informowaliśmy o najciekawszych wydarzeniach i atrakcjach targów. Od momentu rozpoczęcia relacji artykuł był aktualizowany na bieżąco*. Wystarczyło […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 25 maja 2015, 18:41 0 0

Artykuł bez sensu. Wg. mnie nie ma pokazane najciekawszego. Gdzie stoiska z narzędziami ? KS Tols ? Knipex ? Gdzie dział z wielkim logo Profilu czy Profi Auto ?

Odpowiedz

mario, 26 maja 2015, 17:22 0 0

Targi ok, lepsze niż w zeszłym roku tylko skąd liczba 35tyś gości? Chyba kogoś poniosło z liczeniem:)
Targi inter cars miały podobno 40tyś, jeżeli ktoś był na jednych i na drugich jak ja to wie o czy mówie.

Odpowiedz

Wodzu, 28 maja 2015, 7:54 0 0

Wspaniale .. Kamoka dostarcza swoje części na pierwszy montaż !!? O ja głupi .. nie swiadomy :) już wiem ! Kamoka i tylko Kamoka

Odpowiedz

jamko, 28 maja 2015, 10:10 0 0

W mojej ocenie impreza lotem koszącym w dół.

Odpowiedz

Anonim, 28 maja 2015, 13:13 0 0

Chciałem serdecznie pozdrowić moja muzę z NGK - Panią Kasię

Odpowiedz

Elor, 29 maja 2015, 9:42 0 0

Szkoda, że w fotorelacji zostało pominiętych kilka firm.
Jeśli chodzi o ilość odwiedzających, to są to zwykłe zmyślanki. Organizator targów już od wielu lat podaje wielokrotnie zawyżone liczby.

Odpowiedz

Andy, 3 czerwca 2015, 13:57 0 0

Dla koga ta Kamoka zrobiła coś na pierwszy montaż ??

Odpowiedz