Irydowy HIT dla Jenox Akumulatory

9 kwietnia 2015, 15:32

Firma Jenox Akumulatory z Chodzieży znalazła się wśród dwóch przedsiębiorstw z Wielkopolski, które zostały uhonorowane tym wyróżnieniem. Producent akumulatorów otrzymał nagrodę za serię akumulatorów Jenox Gold.

Irydowy HIT przekazany został podczas dwudziestej edycji konkursu „Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski 2014”. Uroczysta gala wręczenia statuetek odbyła się w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu. W różnych kategoriach nominowanych było kilkadziesiąt przedsiębiorstw, jednakże tylko firma Jenox Akumulatory sp. z o.o. i Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie zostały laureatami najwyższego wyróżnienia.

– „Akumulator serii Gold to nasz flagowy produkt, dlatego tak bardzo cieszy nas to wyróżnienie. Jednocześnie daje nam dodatkową motywację by ulepszać nasze produkty. Od lat systematycznie pracujemy nad wdrażaniem unikatowych rozwiązań technologicznych i unowocześnieniem procesu produkcyjnego w naszym zakładzie, tak by oferować klientom bezobsługowe akumulatory cechujące się niezawodnością, podwyższoną żywotnością i wysokim bezpieczeństwem użytkowania” – mówi Mariusz Dymek, Dyrektor Handlowy Jenox Akumulatory.

– „Jenox Gold posiada kratki płyt dodatnich i ujemnych  wykonane w oparciu o stopy wapniowe o optymalnej geometrii kratki. Prowadzi to do bardzo dobrego przyjmowania ładunku elektrycznego i radykalnego obniżenia konsumpcji wody przez samochodową baterię. Finalnie otrzymujemy akumulator o bardzo dużym prądzie rozruchowym i zwiększonej pojemności” – mówi Marek Przystałowski, v-ce prezes i Dyrektor Techniczny Jenox Akumulatory.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 29 października 2015, 16:28 0 0

Te ich goldy rzeczywiście są bardzo wytrzymałe. W stosunku do ceny zwłaszcza. Tańsze od porównywalnych zachodnich, a żywotność na jedno wychodzi.

Odpowiedz