Jubileuszowa konferencja “25 lat HR w Polsce”

2 kwietnia 2015, 11:52

Jubileuszowe spotkanie “25 lat HR w Polsce” zgromadzi wybitnych specjalistów oraz wieloletnich praktyków w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, związanych głownie z branżą motoryzacyjną.

W ciągu 25 lat w Polsce zaistniały i rozwinęły się profesjonalne narzędzia zarządzania zasobami ludzkimi na światowym poziomie. Obecnie wiele firm posiada rozbudowane działy HR, dużą wiedzę, bogate doświadczenie i specjalistyczne narzędzia wspomagające ich pracę. Od osób zarządzających działami HR wymaga się jednak ciągłego uzupełniania wiedzy, która ewoluuje wraz ze zmieniającymi się okolicznościami społeczno-gospodarczymi.

Jubileuszowe spotkanie pod nazwą „25 lat HR w Polsce” jest doskonałą okazją do podsumowania tego okresu, podzielenia się doświadczeniami, wymiany najlepszych praktyk jak i do dyskusji dotyczącej potrzeb HR-u na najbliższe lata.

Wydarzenie jest spotkaniem wybitnych specjalistów oraz wieloletnich praktyków w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, związanych głownie z branżą motoryzacyjną.  Zaprezentują oni rozwiązania sprawdzone i wdrożone we własnych firmach. Wśród zaproszonych prelegentów i uczestników znajdą się  między innymi przedstawiciele: Toyota MMP, Toyota Boshoku, FSO, Nexteer, TRW Steering Systems, WABCO, Hüttenes-Albertus, Elektrolux, DZT Tymińscy, Autoliv  i inni.

Program wydarzenia dotyczyć będzie zagadnień związanych zarówno z planowaniem zatrudnienia, rekrutacją, selekcją jak i rozwojem, motywowaniem i efektywnością pracy pracowników. Wśród omawianych tematów znajdą się natomiast sprawy aktualne i ważne.

Wymiana doświadczeń i dyskusja to najbardziej efektywny sposób poszerzania własnej wiedzy zawodowej w obszarze HR . Organizatorzy zapewniają, że udział w forum to możliwość nawiązania  kontaktów i spotkania wielu praktyków zarządzania zasobami ludzkimi w jednym miejscu i czasie.

Konferencja odbędzie się w dniach 6-7 maja 2015 r. (Qubus Hotel Bielsko-Biała).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!