CER MOTOR na targach Gas Show

13 marca 2015, 9:54

Podczas targów GasShow 2015 i towarzyszącej im wystawie Autoservice Expo 2015, firma CER MOTOR zaprezentowała nowości w swojej ofercie – turbosprężarki i zestawy naprawcze do turbosprężarek marki JRONE oraz Turbo System.

W ofercie CER znajdują się turbiny oraz części do ich regeneracji, przeznaczone do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych. Firma obecnie intensywnie rozwija tą cześć oferty, wprowadzając regularnie nowe referencje.

Targowe stoisko firmy CER MOTOR cieszyło się sporym zainteresowaniem zwiedzających. Mięli oni okazję zapoznać się z nowymi produktami, oglądali wirniki, koła kompresji, pełne zestawy naprawcze, zawory Wastegate i inne. Turbospreżarki oraz części do ich regeneracji są coraz ważniejsze dla mechaników i specjalistów zajmujących się regeneracją turbosprężarek.

Targi odbyły się w dniach 5-6 marca 2015 r. w Warszawie.

Dowiedz się więcej

Nowe filie Cer Motor – Siedlce i Elbląg
Nowe filie Cer Motor – Siedlce i Elbląg

Firma Cer Motor otworzyła kolejne dwa oddziały – w Siedlcach i Elblągu. Obecnie w kraju działa już 28 jej filii. Od września można zaopatrywać się w części silnikowe, turbosprężarki, części do regeneracji turbosprężarek, zestawy paskowe i łańcuchowe w Elblągu, przy ul. Nitschmanna 30-32b oraz w Siedlcach, przy ul. Łukowskiej 28. Kontakt z filiami: Elbląg – […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!