Nowy filtr powietrza do Mercedesa w ofercie firmy Kolpax

5 marca 2015, 16:09

W ofercie firmy Tecneco Filters pojawił się filtr powietrza przeznaczony do samochodów marki Mercedes-Benz. Produkty Tecneco są dostępne w sieci Kolpax.

Nowy filtr powietrza posiada oznaczenie AR642094-2P, OE Mercedes 6420941204. Dedykowany jest do Mercedesów E-class W212 i GLK X204. Znajduje zastosowanie w silnikach 350 CDI, 350 BluTEC.

Więcej informacji na stronie dystrybutora www.kolpax.pl w zakładce "Nowości".
 

Dowiedz się więcej

Kolpax wprowadza nowości na jesień
Kolpax wprowadza nowości na jesień

Z początkiem jesieni, w ofercie firmy Kolpax cztery linie produktowe uległy całkowitej zmianie. Poszerzyły się oferty producenta pomp wody Saleri Sil oraz wytwórcy termostatów Motorad, a także produkującej półosie firmy Startcar. Zmieniły się również cenniki tych produktów, podobnie jak pasków marki Goodyear. Oferta pomp wody Saleri Sil, producenta na OE i aftermarket, poszerzyła się o […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kracus, 6 marca 2015, 15:06 0 0

Mimo małej oferty mają dużo nowości a Tecneco mi się sprawdziło :) teraz zarabiam na filtrach paliwa do Ducato po 2012 Euro5 .

Odpowiedz