Nowe opakowania produktów grupy Metelli

12 lutego 2015, 13:01

Firma Metelli Spa odświeżyła opakowania całej gamy produktów marek: Graf, KWP, Metelli i Cifam.

Produkty z grupy Metelli to m.in. pompy wody, przekładnie, elementy hydrauliki hamulcowej, tarcze, szczęki, bębny i klocki hamulcowe oraz części silnikowe.

Nowa, atrakcyjniejsza szata graficzna stanowi uzupełnienie procedu integracji różnych znaków handlowych i ich pozycjonowania na rynku. Będzie obecna we wszystkich narzędziach komunikacji firmy Metelli – w dokumentach administracyjnych, technicznych i handlowych, w nowych kampaniach reklamowych, w firmowym filmie i na nowej stronie internetowej.

Operacja ma na celu unowocześnienie opakowań produktów oraz ich lepszą identyfikację z wizją firmy. Każda marka została wyróżniona poprzez zastosowanie wyraźniejszych i bardziej odrębnych kolorów. Obok znaków firmowych wszystkich marek (niedawno zmodyfikowanych) pojawi się nowy "pay-off" "Automotive passion", który identyfikuje nową misję przedsiębiorstwa. Nowa grafika wpasowuje się w nową strategię firmy Metelli, mającą na celu budowanie jej tożsamości na rynku Aftermarket, w ramach realizacji "pasji do pracy".

Pierwszymi produktami, objętymi przeprojektowaniem będą pompy wodne i zestawy rozprowadzające z pompą wodną. Zostaną wprowadzone na rynek w marcu. Metelli poinformuje o wprowadzeniu na rynek kolejnych produktów w nowych opakowaniach.

Dowiedz się więcej

Metelli przejmuje kontrolę nad dwiema firmami
Metelli przejmuje kontrolę nad dwiema firmami

Spółka Metelli poinformowała o przejęciu kontroli nad dwiema włoskimi firmami, zajmującymi się produkcją części motoryzacyjnych. Metelli SpA nabyła pakiet kontrolny firm Fri.Tech. Srl oraz Trusting Srl, specjalizujących się w produkcji szczęk oraz klocków hamulcowych. Przejęcie jest zgodne z ideą synergii, wyznawaną przez grupę Metelli. Obecnie firma specjalizuje się w produkcji pomp wody, elementów układu hamulcowego […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

candeed, 29 kwietnia 2017, 13:07 0 0

hmmm.. a ze zużytymi akumulatorami co robicie? Polecam wam zajrzec do Lucart i przynajmniej zamiast zasmiecac srodowisko to sprzedac im aku. Gotowka od reki wiec to przyjemne z pozytecznym ;)

Odpowiedz