Innowacje WashTec

24 września 2014, 15:08

Tegoroczna edycja targów Automechanika była mistrzowskim popisem firmy WashTec, największego na świecie producenta myjni samochodowych. Po raz kolejny WashTec przygotował dla swoich klientów bogatą ekspozycje. Każdy kto odwiedził stoisko firmy, mógł zapoznać się z szeroką ofertą, a w niej:

  • myjnie tunelowe o wydajności do 120 pojazdów/h
  • myjnie automatyczne samochodów osobowych
  • myjnie automatyczne samochodów ciężarowych
  • myjnie samoobsługowe: moduł międzystanowiskowy, kontener techniczny, designerska konstrukcja stalowa
  • oczyszczalnie wody
  • różnorodne systemy startowe i systemy płatności
  • rozwiązania dotyczące myjni tunelowych, w tym tzw. łańcuchy do przesuwu pojazdów
  • chemia samochodowa

i inne.

WashTec powtarza, że pozycję rynkową zawdzięcza klientom. Dlatego zawsze wsłuchuje się w ich głos i zdanie, dostosowując produkty do potrzeb i wymagań klientów. W tym roku firma zaprezentowała szereg innowacji, które będą wyznaczać trend w rozwoju i produkcji myjni samochodowych.

SoftCare­ Pro Race – myjnia oferująca pełen program mycia, w krótszym czasie

 

 

Myjnia oferuje 5 programów mycia o szybkim czasie realizacji. Idealne rozwiązanie na dni zintensyfikowanej pracy (święta, majówka), a więc czas w którym do myjni stoją kolejki, każdy klient chce umyć samochód, najlepiej w najbogatszym programie, a przez to i najdłuższym. Właściciel myjni chciałby w tym dniu wypracować jak największy zysk. Myjnia SoftCare­ Pro Race to rozwiązanie, które spełnia obydwa warunki.

iWash – „Twój samochód – Twoje mycie – Twój wybór”

Absolutna nowość i innowacja! Klient wybiera dokładnie to czego potrzebuje! Możliwość własnego zdefiniowania programów mycia. Satysfakcja klientów gwarantowana. iWash daje możliwość wyboru opcji dodatkowych: usuwania insektów, mycia felg, nakładania politury, czy specjalnego wosku.

iWash to indywidualny wybór. Klient wybiera program bazowy, a następnie ma możliwość uzupełnienia programu o dodatkowe funkcje. Wybór dodatkowych funkcji na ekranie, bezpośrednio na terminalu przed wjazdem na myjnię. System sterowania konfiguruje program mycia, określa czas jego trwania i podaję cenę programu.

Myj i płać – to kolejny ukłon w stronę klientów, funkcja sterowania, która umożliwia uruchomienie myjni i dokonania płatności w kasie w trakcie trwania programu mycia. Procedura jest podobna do tankowania i bardzo logiczna. Po co najpierw kupować program mycia? Skoro można to zrobić w trakcie jego trwania. Klient dokonuje wyboru programu mycia, terminal obsługowy drukuje kupon, który następnie należy opłacić w kasie.

HobbyWash

Myjnie samoobsługowe w dalszym ciągu cieszą się dużą popularnością. Aby ułatwić naszym klientom korzystanie z myjni, wprowadziliśmy proste ale skuteczne rozwiązanie. Posłużyliśmy się w tym celu kolorami, nadając każdej funkcji inny kolor.

Instrukcja obsługi, panel sterowania, przewody oraz uchwyty na lance, czy szczotkę w prosty sposób nawigują klienta. Wybierając dany program, klient bardzo szybki zwróci się w stronę właściwego narzędzia. Nie ma tu miejsca na pomyłkę. Nie trzeba się zastanawiać, a co najważniejsze klient ma więcej czasu na mycie. 

Artykuł sponsorowany Washtec

Dowiedz się więcej

Rozstrzygnięcie konkursu WashTec
Rozstrzygnięcie konkursu WashTec

Znamy już nazwiska czterech osób, które zdobyły zestawy nagród ufundowanych przez firmę WashTec. Wystarczyło odpowiedzieć na trzy pytania i mieć odrobinę szczęścia. Lista zwycięzców w konkursie WashTec: Dariusz Dyguda Robert Mikołajczyk Tomasz Koncewicz Lidia Pacholczyk   Nagrody to: Notes, puzzle, sciereczka, pendrive, zestaw szkolny Puzzle, ściereczka, zestaw szkolny, pendrive, długopis – wskaźnik Puzzle, sciereczka, pendrive, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!