Motocyklowe atrakcje Inter Cars Motor Show

1 września 2014, 9:14

Podczas tegorocznej imprezy Inter Cars Motor Show widzowie będą mogli podziwiać popisy przedstawicieli sportów motorowych z motocyklami w roli głównej. Pojawi się również wiele samochodów, w tym sportowe ciężarówki, dragstery i driftowozy.

Moto Stunt

Stunt to kaskaderskie wyczyny zawodowców na maszynach, które zostały przygotowane z myślą o ekstremalnym wykorzystaniu. To nie tylko pokaz umiejętności każdego motocyklisty, ale również balansowanie na krawędzi ryzyka – jeżdżenie na przednim kole, driftowanie motocyklem, jazda na stojąco na postawionej do pionu maszynie i wiele innych. A to wszystko w wykonaniu polskich stunterów znanych na całym świecie: Stunter13, Raptowy, Fragment i Beku.

FMX

Na Motor Show nie zabraknie przedstawicieli światowej czołówki Freestyle Motocrossu, czyli popularnego FMX. W tym sporcie motocykliści rozpędzają się, po czym wjeżdżają na kilkumetrową rampę i wykonują w powietrzu przeróżne akrobacje. Tutaj jest cała paleta różnorodności – salta, puszczanie motocykla, przekładanie nóg nad kierownicą, „leżakowanie” na siodełku i tym podobne. Całość jest niebezpieczna i bardzo efektowna. Polaków reprezentować będą Bartek Ogłaza i Marcin Łukaszczyk, z Niemiec przyjedzie 16-letni gwiazdor Luc Ackermann, z Australii Steve Sommerfeld i zawodniczka Emma McFerran, a także jeden Czech – Tomas Lysacek.

Globe of Speed

Globe of Speed to metalowa kula, wewnątrz której motocykliści rozpędzają się do prędkości kilkudziesięciu kilometrów na godzinę. Wszystko to jeżdżąc w kółko na małej przestrzeni. Na całym świecie tego typu atrakcji jest zaledwie kilkadziesiąt, więc warto zobaczyć ją na żywo. Na swoich motocyklach wystąpią Alex Ramien, Marko Simeonow oraz Peter Fotz.

Supermoto i Jet Bike

Na gości Motor Show czeka także wybuchowa hybryda motocrossu i wyścigów drogowych. Na motocyklach zasiądą zawodnicy na co dzień startujący w Mistrzostwach Supermoto. Jedną z głównych atrakcji będzie za to Jet Bike. To przejazd motocykla o napędzie odrzutowym.

 

Fani motocykli z pewnością powinni zapisać sobie w kalendarzu datę 6-7 września i udać się tego dnia na warszawskie Lotnisko Bemowo, by zobaczyć wszystkie wymienione atrakcje Inter Cars Motor Show. Dzienne Motor Show odbędzie się w godzinach 9:00-16:00, a nocne (w otoczce efektów pirotechnicznych, ogni i świateł) zacznie się w sobotę o 20:00.

Dowiedz się więcej

Rekord Guinnessa podczas Inter Cars Motor Show
Rekord Guinnessa podczas Inter Cars Motor Show

Atrakcje ze świata motorsportu nie są jedynym powodem, dla którego warto pojawić się na warszawskim Lotnisku Bemowo i uczestniczyć w Inter Cars Motor Show. Pierwszego dnia imprezy będzie miało miejsce interesujące wydarzenie – próba pobicia rekordu Guinnessa w jednoczesnym paleniu gumy. 100 samochodów w próbie bicia rekordu Guinnessa Próba odbędzie się w sobotę (6 września) […]

Plan 14.Targów Inter Cars
Plan 14.Targów Inter Cars

Jest już dostępny oficjalny plan 14.Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów oraz Inter Cars Motor Show. Specjalna mapka pozwoli uczestnikom w prosty sposób odnaleźć poszukiwane stoiska oraz atrakcje. Targi tradycyjnie odbędą się na terenie warszawskiego lotniska Bemowo. Przygotowany przez Inter Cars plan pozwoli nie zgubić się pośród ponad 300 stoisk wystawców oraz odnaleźć sale […]

Atrakcje Inter Cars Motor Show
Atrakcje Inter Cars Motor Show

Inter Cars otwiera przed publicznością świat sportów motorowych pokazując przekrój rożnych dyscyplin związanych z motoryzacją. Będą samochody wyścigowe, rajdowe, motocykliści, pokazy w kuli, widowiskowe pokazy dragsterów i drifterów, a także kilka ciężarówek z silnikami o zawrotnej mocy. Inter Cars Motor Show – zobacz program Poniżej prezentujemy program imprezy Motor Show. Uwaga, godziny mogą ulec zmianie. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!