Protechnic na targach Automechanika w Moskwie

29 lipca 2014, 9:38

Protechnic weźmie udział w tegorocznych targach Automechanika, które odbędą się w sierpniu w Moskwie. Na jednym stoisku zwiedzający będą mogli zobaczyć części trzech marek: Protechnic, Misfat oraz Sasic.

Moskiewskie targi Automechanika to największa międzynarodowa impreza branży motoryzacyjnej w Europie Wschodniej. Na łącznej powierzchni blisko 60 tys. m2 swoje produkty zaprezentuje ponad 1500 wystawców z 47 krajów.

Ofertę Protechnic, Misfat i Sasic będzie można zobaczyć na stoisku o oznaczeniu F251 (Pawilon Forum). Targi Automechanika Moscow organizowane przez MIMS odbędą się w dniach 5-28 sierpnia 2014 roku w Moskwie.

Dowiedz się więcej

Protechnic wprowadza letni płyn do spryskiwaczy
Protechnic wprowadza letni płyn do spryskiwaczy

Oferta części samochodowych Protechnic została poszerzona o letni płyn do mycia szyb i reflektorów samochodowych. Płyn nie pozostawia smug na szybach, skutecznie usuwa zanieczyszczenia i ślady po owadach, zapewnia dobrą widoczność, zwiększając bezpieczeństwo i komfort jazdy, ponadto jest bezpieczny dla lakieru i elementów gumowych. Płyn do spryskiwaczy Protechnic to gotowy do użycia płyn na sezon […]

Tarcze hamulcowe z łożyskiem w ProTechnic
Tarcze hamulcowe z łożyskiem w ProTechnic

Firma Q4Y S.A. rozszerzyła ofertę tarcz hamulcowych ProTechnic o tarcze z łożyskiem. Tarcze te występują z pierścieniem ABS oraz pierścieniem zabezpieczającym. Tarcze z łożyskiem do aut francuskich 21 nowych referencji wprowadzono specjalnie z myślą o samochodach francuskich marek. Przyczyną zakłóceń pracy hamulców, do których należą nadmierne drgania i piski, są z reguły nierównomierność powierzchni tarcz […]

ProTechnic na targach Automechanika we Frankfurcie
ProTechnic na targach Automechanika we Frankfurcie

Protechnic weźmie udział w tegorocznych targach Automechanika, które odbędą się we wrześniu we Frankfurcie. Targi Automechanika, to jedna z największych międzynarodowych imprez dla branży motoryzacyjnej w Europie Zachodniej. Na łącznej powierzchni blisko 578 000 m2 swoje produkty zaprezentuje ponad 4 500 wystawców z 74 krajów. Stoisko ProTechnic będzie zlokalizowane w hali 6.2 pod nr B36.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!