Protechnic wprowadza letni płyn do spryskiwaczy

17 czerwca 2014, 15:59

Oferta części samochodowych Protechnic została poszerzona o letni płyn do mycia szyb i reflektorów samochodowych.

Płyn nie pozostawia smug na szybach, skutecznie usuwa zanieczyszczenia i ślady po owadach, zapewnia dobrą widoczność, zwiększając bezpieczeństwo i komfort jazdy, ponadto jest bezpieczny dla lakieru i elementów gumowych.

Płyn do spryskiwaczy Protechnic to gotowy do użycia płyn na sezon letni o pojemności 5 litrów.

Dowiedz się więcej

Protechnic na targach Automechanika w Moskwie
Protechnic na targach Automechanika w Moskwie

Protechnic weźmie udział w tegorocznych targach Automechanika, które odbędą się w sierpniu w Moskwie. Na jednym stoisku zwiedzający będą mogli zobaczyć części trzech marek: Protechnic, Misfat oraz Sasic. Moskiewskie targi Automechanika to największa międzynarodowa impreza branży motoryzacyjnej w Europie Wschodniej. Na łącznej powierzchni blisko 60 tys. m2 swoje produkty zaprezentuje ponad 1500 wystawców z 47 […]

ProTechnic na targach Automechanika we Frankfurcie
ProTechnic na targach Automechanika we Frankfurcie

Protechnic weźmie udział w tegorocznych targach Automechanika, które odbędą się we wrześniu we Frankfurcie. Targi Automechanika, to jedna z największych międzynarodowych imprez dla branży motoryzacyjnej w Europie Zachodniej. Na łącznej powierzchni blisko 578 000 m2 swoje produkty zaprezentuje ponad 4 500 wystawców z 74 krajów. Stoisko ProTechnic będzie zlokalizowane w hali 6.2 pod nr B36.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!