Aktualizacja IDC4 CAR wersja 54.0.0

17 czerwca 2014, 10:31

Kolejna aktualizacja oprogramowania TEXA obejmuje szereg systemów i funkcji, dzięki którym diagnostyka samochodów osobowych i dostawczych jest jeszcze łatwiejsza. Począwszy od wersji IDC4 CAR 54 PM, aplikacje APP, udostępnione zostały również dla urządzenia AXONE 4 Mini.

Skupia się na pojazdach grupy VAG (Volkswagen, Audi) oraz instalacjach LPG firm BRC, Emer i Lovato montowanych w pojazdach na rynku wtórnym. Oprogramowanie uzupełniono o nowe funkcje diagnostyczne układu Park Assist w kategorii Supercar oraz różne typy silników dla modelu Porsche Cayenne.

Aktualizacja obejmuje ponad 10 000 pozycji, dedykowanych zarówno nowym jak i zaktualizowanym systemom diagnostycznym dla marek: Acura, Alfa Romeo, Audi, BMW, BRC, Chevrolet, Citroen, Dacia, Daewoo, Dodge, Emer, Ferrari, Fiat, Ford, Freightliner, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lovato, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Renault Samsung, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Pobierz szczegółowe informacje na temat nowych funkcji.

Aplikacje APP

Kodowanie airbag VAG to aplikacja APP, która pozwala na szybkie i dokładne obliczenie kodów niezbędnych do kodowania nowego sterownika Airbag grupy VAG (Volkswagen/Audi Group), oszczędzając cenny czas w warsztacie. Wystarczy wpisać kod sterownika widniejący na opakowaniu, aby uzyskać pięciocyfrowy kod wymagany do instalacji. Prosty przewodnik ilustruje sekwencję operacji do wykonania poprawnego kodowania sterownika w przypadku jego wymiany.

Karty Techniczne Podzespołów to nowa aplikacja APP, która oddaje do dyspozycji mechaników samochodowych dużą ilość kart zawierających dane wzorcowe producentów pojazdów oraz podzespołów, bezpośrednio na stronie PARAMETRÓW w Autodiagnostyce; Dane te stanowią fundamentalne wsparcie w diagnostyce i ułatwiają zrozumienie zasad działania trudnych do interpretacji podzespołów.

Aplikacja ta upraszcza proces diagnostyki i kontroli funkcjonowania systemów występujących w pojazdach. Jej działanie jest bardzo proste: klikając na właściwą ikonę wchodzimy do funkcji "Wartości wzorcowe", która otwiera połączenie do konkretnej karty podzespołu, w której znajdują się diagnostyczne i elektryczne wartości wzorcowe.

Karty udostępniane są do bezpośredniego odczytu i wzbogacone są prostymi tabelami, intuicyjnymi wykresami, schematami elektrycznymi i oscylogramami. Wszystkie karty poprzedzone są syntetycznym opisem omawianego podzespołu, w którym podane są również podstawowe zasady jego działania.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!